הפלגות לקזבלנקה

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בקזבלנקה, מרקש ורבאט

קזבלנקה, עיר נמל מרשימה על החוף הקסום של מרוקו, היא יעד הפלגות של MSC לים התיכון. גלו ארכיטקטורה מוורסית, חופים אטרקטיביים ומדינה העתיקה הססגונית.

מקום מוחמד החמישי, רובע בעל משמעות סמלית, זוהר בעצי דקל ומזרקה מלכותית. מעבר לנמל, שתי ערים יוצאות דופן ממתינות לכם – מרקש התוססת ורבאט היפה.

סיורי חוף של  MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • מסגד חסאן השני
  • מרקש
  • רבאט

הרפתקה קסומה מחכה, בסיור חוף של MSC Cruises, ברחבי העיר התוססת קזבלנקה. תיהנו ממסע נופי בין רחובות וכיכרות לפני עצירה בשוק אותנטי ברובע Habous. בקרו בקתדרלת נוטרדאם דה לורד ובמסגד חסן השני – המסגד הגדול ביותר באפריקה. נח על חצי אי המשקיף על האוקיינוס האטלנטי, צפו בנופי ים מרהיבים ואומנות ארכיטקטונית משובחת.

בקרו במרקש בסיור חוף של MSC Cruises, עיר אימפריאלית מרוקאית הידועה בשם 'פנינת הדרום'. כאן תגלו את הקברים הסעדים המעוטרים בקפידה ואת ארמון באהיה המהפנט מהמאה ה-19. לאחר מכן, צפו בכיכר השוק האיקונית של מרקש, ג'מאה אל-פנה. אתר מורשת עולמי זה של אונסק"ו שופע סוחרים, אמנים, מסעדות, דוכני מזון, מגדלי נחשים, מספרי סיפורים ואמני חינה.

טיילו  ברבאט הציורית, בירת מרוקו, בסיור חוף של MSC Cruises – עיר הידועה במבצר המלכותי שלה ברבררה, במורשת הקולוניאלית והאסלאמית הצרפתית ובמצודה ההיסטורית. הסיור המודרך שלכם מתחיל בכיכר Place Mechouar, שנבנתה בסוף המאה ה-19. מכאן, תבקרו במגדל חסן, צריח איקוני על גדת נהר בו רגרג. גלו את המאוזוליאום האלגנטי של מוחמד החמישי, מקום מנוחתו של המלך המרוקאי. לבסוף, הירגעו בגנים האנדלוסיים האזמרגדים בקסבה של אודאיה.

הפלגות לקזבלנקה (מרקש) ב-2024