הפלגות לאגאדיר

התוצאה המודרנית של אלף שנות מסורת

אגאדיר היה, לכל הדעות, נמל בעל אופי אטלנטי, לפני רעידת האדמה הנוראה של 1960 שהרסה אותו לחלוטין. רק ארבע שנים לאחר העצמאות, רעידת האדמה הייתה אירוע טראומטי במיוחד, אבל השחזור שלה הראה את מרוקו המודרנית במיטבה, וכעבור חצי מאה, התוצאה מרשימה למדי.

בהפלגה שלכם למרוקו תוכלו להתפעל מחלקי פארק וגן שמקיפים את אזורי המלון והמגורים, ואת החוף המפואר לאורך בניין רב קומות בסגנון קוסטה ספרדי. מרכז העיר אגאדיר הוא סיור חוף אקזוטי; הוא מרוכז בצומת שדרות חסן השני ושדרת הנסיך מולאי עבדאללה עם שדרת הנסיך סידי מוחמד.

נבנה מחדש בסגנון "מודרניסטי" של שנות ה-60, יש בו את כל המאפיינים של מרכז עיר, עם בלוקים של משרדים, סניף דואר, בית עירייה (הוטל דה ויל), שוק עירוני ובנקים. החוף של אגאדיר הכי טוב שיש: מרחב רחב של חול דק, המשתרע מרחק מרשים מדרום לעיירה, נסחף מדי בוקר ומפטרל על ידי שוטרים על סוסים.

לאורך המסלול שלו מספר בתי קפה

המשכירים מיטות שיזוף ושמשיות. לאוקיינוס – יש להדגיש – יש תת-זרם אטלנטי חזק מאוד והוא בהחלט לא מתאים לילדים אלא אם כן יש השגחה צמודה. גם למבוגרים מומלץ לא לצאת לשחות לבד.

כהפסקה מחוף הים, ובמיוחד אם יש לכם ילדים לשעשעסיור חוף  לא יכול להיות מושלם בלי שיטוט בעמק הציפורים, רצועה צרה של פארק, עם ציוץ קטן של ציפורים אקזוטיות, עדר כבשים ועוד כמה יונקים, מפל ומגרש משחקים לילדים. הכל מאוד נעים, והצמחייה השופעת מושכת מגוון עשיר של ציפורים לאורך כל השנה, אבל באופן בלתי נמנע, חלק ממתחמי החיות קטנים מאוד.

הפלגות מאגאדיר והפלגות לאגאדיר ב-2024