הפלגות ממרסיי

החלו לתכנן את השייט שלכם והזמינו סיורי חוף במרסיי וסביבותיה , אקס-אן-פרובאנס ואביניון

על קו החוף המרהיב של הריביירה הצרפתית שוכנת מרסיי, עיר נמל ויעד של MSC Mediterranean Cruises, הידועה בשילוב הייחודי לה של אבני חצץ וזוהר, המשולבים במבוך הרחובות והארכיטקטורה ההיסטורית שלה.
כמה קילומטרים בלבד מבתי הקפה הכריזמטיים ומהנמל ההומה שלמרסיי, ניתן למצוא את. בקרו באקס-אן-פרובאנס, מקום הולדתו של הצייר האימפרסיוניסט סזאן, או בואו לצפות ביופי העתיק של אביניון.
סיורי החוף של MSC Cruises מציעים שפע של מקומות ודברים מרגשים לראות, הכוללים:
• בזיליקה נוטרדאם דה לה גארד
• אקס-אן-פרובאנס
• אביניון

הנמל של מרסיי הוא יעד חובה בשל התרבות, הצבעוניות והאווירה שלו. סיור החוף של MSC Cruises יוביל אתכם לעולם מלא אופי, אמנות, ארכיטקטורה וקולינריה. גלו את הנמל ואת האתר העיקרי שלו: הבזיליקה נוטרדאם-דה-לה-גארד מהתקופה הניאו-ביזנטית, שנבנתה בין השנים 1853 ו-1864. מהפסגה שלה תוכלו לחזות בנופים מדהימים של העיר והים התיכון בצבעי כחול עמוק. אל תפספסו טיול לאורך חוף הים של מרסיי, שעובר על פני טירת בורלי (Borély Castle) האריסטוקרטית והגן שלה. מומלץ גם לראות את ארמון Longchamp במרכז העיר, לפני שתצאו לבלות בנמל הישן.

בקרו בעיירה אקס-אן-פרובאנס שבדרום צרפת בסיור חוף של MSC Cruises. גלו את קתדרלת המושיע הקדוש (St. Saviour Cathedral), שנבנתה מעל שרידי מקדש רומי. מבנה זה, המכבד את אל השמש אפולו, מאופיין בעיצוב עשיר וכולל מאפיינים רומנסקיים, גותיים ובארוקיים. לאחר מכן, תוכלו ליהנות מטיול נעים אל מזרקת ארבעת הדולפינים ולרובע מזרין, בו תמצאו אחוזות בגווני חום – דבש מהמאה ה-17.

אם אתם מעריכים את ההיסטוריה העשירה של ימי הביניים ותרבות מתוחכמת, בקרו בעיר העתיקה אביניון בסיור חוף של MSC Cruises. בעיר המדהימה הזו נמצא ארמון האפיפיורים
(Palais des Papes), אתר מורשת עולמית של אונסק"ו המתהדר בארכיטקטורה גותית מימי הביניים. זהו מקום מגוריהם לשעבר של האפיפיורים של ההיסטוריה, שם תוכלו להתפעל משטיחי הקיר וציורי הקיר של הבניין. לאחר מכן, תסתובבו ברחובות המהפנטים ותאכלו ארוחת צהריים במסעדה-בראסרי צרפתית.

הפלגות ממרסיי והפלגות אל מרסיי בשנת 2024

דרכי הגעה לטרמינל של מרסיי