הפלגות ללימסול

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם מלימסול

לימסול שוכנת על קו החוף הקפריסאי המדהים, לימסול מהווה יעד מרתק של MSC בים התיכון.העיר ידועה בזכות הטירה מימי הביניים, פארק הפסלים על שפת המים ומגוון עצום של מוזיאונים. מעבר ללימסול שוכנת העיירה המרתקת פאפוס ושלל פלאי טבע וארכיאולוגיה, כולל מפלי מילומרי ומקדש אפולו.

סיורי MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • פאפוס
  • מקדש אפולו
  • מפלי מילומרי

העיירה ההיסטורית פאפוס, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, היא עיר חוף בדרום מערב קפריסין.

סיור של MSC Cruises זה לוקח אותכם לראות פסיפסים מרהיבים מהמאה ה-3 בהריסות השמורה של בית דיוניסוס. לאחר מכן, בקרו במנזר סנט ניאופיטוס כדי לראות 'אגקלייסטרה' מהמאה ה-12 שנחצבה מההר על ידי הנזיר ניאופיטוס. כאן, ציורי קיר ביזנטיים וציורי קיר נפלאים מעטרים את המערה. בנסיעה חזרה ללימסול, הפנו את מבטכם אל סלע אפרודיטה, מקום הולדתה האגדי של אלת האהבה. ציון דרך החוף המיתולוגי הזה יוצר תמונה בלתי נשכחת!
תחוו פיסה אותנטית של קפריסין בסיור של MSC Cruises למקדש אפולו הילאטס, אתר קדוש שראשיתו במאה ה-8 לפני הספירה. יעד עתיק זה מכבד את אפולון היילטס, אל היער, ומציג לראווה מקדש משוחזר חלקית, גן יפהפה וחורבות מסקרנות אחרות. מאוחר יותר, תגיעו אל טירת קולוסי, מעוז צלבני לשעבר. לאחר מכן, עצרו בכפר הציורי אומודוס, לטעימה של יין מתוצרת מקומית. צאו לסיור מרגש של MSC Cruises כדי לגלות את הצד החבוי של קפריסין. בנסיעה בג'יפ תראו את המדרונות הדרומיים הפוריים של הרי הטרודוס, העוברים דרך כרמים ומטעים. עצרו בכפר אגרוס כדי ללמוד עוד על מוצרים אומנותיים, כולל ריבה, פירות מסוכרים ומי ורדים ארומטיים. מאוחר יותר, תהיו מוקסמים ממפלי מילומרי – רקע ציורי שיוצר תמונות יפות!

הפלגות ללימסול 2024