הפלגות לאז'אקסיו

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו סיורי חוף באז'אקסיו והסביבה

ספגו את הפאר של אז'אקסיו, בירת האי הצרפתי קורסיקה. עיר נמל מקסימה זו בים התיכון היא מקום הולדתו של נפוליאון.

התנסו במגוון של אתרים היסטוריים, אטרקציות טבעיות ובתי קפה, מסעדות וחנויות תוססים. היעד הזה של הפלגות MSC בים ים התיכון  מציע טיילת זוהרת על קו המים, רחובות של העיר העתיקה, גבעות מיוערות ומצודה מהמאה ה-16.

סיורי חוף של  MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות, כולל:

  • מזכרות בונפרטה של ​​נפוליאון
  • האיים הסנגווינריים
  • פארק הצבים

הפקו את המרב אז'אקסיו עם סיור חוף של MSC Cruises כדי לגלות את העיר העתיקה ואת פלאיה הרבים.

תיהנו מסיור חוף כדי לראות ארכיטקטורה ניאו-קלאסית ובארוק, כולל קתדרלת אז'אקסיו.

רחובות מתפתלים מתהדרים בפסלים מרשימים המנציחים את נפוליאון בונפרטה, הקיסר הצרפתי מהמאה ה-18. בקרו ב-בית בונפרטה, מקום הולדתו השמור להפליא של נפוליאון, או במוזיאון פש האייקוני שבו שוכנים אוספים מאת טיציאן, ורונזה ו-בוטיצ'לי. קחו הפסקה בכיכר אוסטרליץ, שם נפוליאון שיחק בילדותו, או לשוטט בטיילת עטורת הדקלים של פלייס פוך ולהתפעלו מהמזרקה, המנורות והאריות משיש.

 צאו למיני-הרפתקה כדי לגלות את ארכיפלג הסנגווינארים, מקלט למגוון ביולוגי של ציפורים ודולפינים. מערכת אקולוגית טבעית זו ידועה גם בשם "איי הדם" בשל הגוון האדמדם של צוקי הפורפיר בשקיעה. סיור חוף של MSC Cruises כולל את Pointe de la Parata הנוף ומגדל ההגנה הגנואי שלו מהמאה ה-16. לאחר מכן, הצטרפו לסיור בסירה בארכיפלג, ועצרו באי ים מזו עם מגדלור אלפונס דאודט שלו.

אם אתם אוהבים בטבע ובעלי חיים, הזמינו סיור חוף של MSC Cruises ל-קופולטה, פארק הצבים והחוף. מיקום ידידותי למשפחות זה מציע 2.5 דונם של פארק בתולי המכיל 170 מיני צבים. לראות את החיות המלכותיות האלה בסביבתן הטבעית היא חוויה ייחודית באמת, במיוחד אם אתם מזהים תינוקות צבים. לפני שתחזרו לאוניה , חקרו את אתר הנופש פורטיקצ'י על החוף עם החנויות, הברים והמסעדות התוססים שלו.

הפלגות לאז'אקסיו והפלגות מאז'אקסיו (קורסיקה) ב-2024