הפלגות לבחריין

ממלכת שני הימים

במהלך הפלגה של MSC לדובאי, אבו דאבי וקטאר, תרדו גם בבחריין, אי שאורכו 40 ק"מ ורוחבו רק 15 ק"מ במפרץ.

מדינה זו עם תרבות בת אלף שנים, נקראת גם "ממלכת שני הימים", מכיוון שמימיה גובלים עם אלו של קטאר מדרום ועם אלו של ערב הסעודית ממערב. במהלך העצירה שלכם בבחריין, סיור חוף זה  ייקח אותכם לגילוי של בירתה המקסימה, מנאמה. לעיר, שבה גורדי שחקים מודרניים עומדים זה לצד זה עם מבנים ישנים, יש קשרים חזקים עם מסורות נוודים: תושביה יוצאים לעתים קרובות אל המדבר ונשארים באוהלים לבנים גדולים כדי להשתתף במסורת העתיקה של ציד בזים. המוזיאון הלאומי הוא נקודת התחלה מצוינת לביקור בבירה: הזדמנות ללמוד על ההיסטוריה והמנהגים של הטריטוריה הזו.

מסגד אל פתח, לעומת זאת, הוא חוויה מיסטית. זהו בניין קדוש עצום עם שני צריחים מרשימים, שיכולים לארח עד 7,000 מאמינים, שנבנו מחומרים שהובאו מכל העולם. למשל, האלף

מנורות הודיות מעץ משובץ, הנברשת האוסטרית הענקית של קריסטל סברובסקי, ושיש קררה האיטלקי. במרחק קצר מהבירה, יש את קלעת אל בחריין (מבצר בחריין). באיכות מעולה, בין היתר בשל מאמצי השיקום האחרונים, המבצר בצורתו הנוכחית הוא עדות ל"פשיטה" של המאה ה-16 של מלחים פורטוגזיים.

עם זאת, הגבעה שעליה היא שוכנת הייתה אתר של כמה יישובים אנושיים במשך מאות שנים. לבסוף, לא תוכלו לעזוב את בחריין מבלי לקנות, או לפחות להעריץ, את הפנינים המופלאות והיקרות ביותר שנאספו בים שלה.

הפלגות מבחריין והפלגות לבחריין ב-2024