הפלגות לאוצ'ו ריוס

מפלים, הרפתקאות נהרות וקצב הרגאיי

בעוד שהשם אוצ'ו ריוס פירושו שמונה נהרות בספרדית, השתקפות אמיתית יותר של שמו (בהתחשב בעובדה שיש לעיר ארבעה נהרות) עשויה לנבוע מהשם הספרדי הקודם שלה לאס צ'וררס, המתייחס למפלים שלה. בכל מקרה, דווקא הנהרות הקיימים, המפלים היפים והים הגבישי הם שמבטיחים להדהים את המבקרים בג'מייקה שיש להם תשוקה לחיק הטבע השופע.

לחוויה בלתי נשכחת בשייט ב-MSC הקאריביים והאנטילים, נסו את אחד מסיורי החוף של -MSC המוצעים על נהרות העיר, כגון שייט בקיאקים, רפטינג במבוק ושיט אבובים, או נסו לטפס על אחד מהמפלים המפורסמים שלה.

אטרקציה שחובה לראות היא מפלי נהר דאנס, שם המדריך יוביל אתכם לאורך רצועה של כמעט 400 מטר של אפיק נהר מדורג באופן טבעי כחלק משרשרת אנושית. כשתעלו למעלה, תיהנו מנוף עוצר נשימה הראוי לתמונות, שם תפגשו את שוק האומנות וחנויות רבות.

חובבי מוזיקה לא יכולים שלא לחלוק כבוד לאגדת הרגאיי בוב מארלי. סעו אל המייל התשיעי של בוב מארלי, כפר סמוך בראש ההר, כדי לראות את מקום הולדתו ומקום מנוחתו האחרון של הכוכב. סיור החוף ב-MSC כולל ביקור בכנסייה קטנה בסגנון אתיופי, המאכסנת את מאוזוליאום השיש שבו נקברו שרידיו של מארלי יחד עם הגיטרה שלו.

מעריצי ג'יימס בונד יכולים להתלהב מהעובדה שדווקא כאן בג'מייקה בשנות ה-50 וה-60 יצר הסופר איאן פלמינג את 007 וכתב כל אחד מ-14 הספרים שמציגים את הסוכן החשאי מהווילה שלו במפרץ אורקבסה הסמוך. סצנות לסרט משנת 1962 "DR NO" והסרט " Live and Let Die" משנת 1973 צולמו באוצ'ו ריוס וסביבתה.

הפלגות מאוצ'ו ריוס והפלגות לאוצ'ו ריוס ב-2024