הפלגות לפוארטו פלטה

חוו לידה מחדש של העיר המקסימה

כאשר כריסטופר קולומבוס גילה לראשונה את החופים הצפוניים של הרפובליקה הדומיניקנית בסוף המאה ה-15, הוא כינה אותה סן פליפה דה פוארטו פלטה או "נמל הכסף" לאחר פסגת ההר הכסוף המנצנץ עטופה בערפל. ממוקם בבסיס הר איזבל דה טורס, פוארטו פלטה שגשגה כמרכז סחר מרכזי של המושבות הספרדיות, עד שהברחות וסכסוכים הרסו את העיר לחלוטין באמצע המאה ה-19 והיא נבנתה מחדש בארכיטקטורה ויקטוריאנית ונאו-קלאסית.

כיום, המרכז ההיסטורי השמור היטב הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו ופוארטו פלטה מושכת נופשים מרחבי העולם אל האטרקציות התיירותיות הרבות שלה, כולל מפלים גחמניים, רצועות יפות של חופים לבנים בפלאיה דוראדה וקברטה, ואתרי שנורקלינג מרהיבים. כולם מחכים לכם בהפלגה  של MSC בקריביים ובאנטילים.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות, כולל:

מרכז העיר

הר איזבל דה טורס

מפלי דמג'אקווה

אי גן העדן

גלו את נקודות השיא של מרכז העיר, סיור חוף של  MSC שעוצר בכיכר העצמאות, קתדרלת סן פליפה ובמבצר סן פליפה ההיסטורי, שנבנה במאה ה-16 כדי להגן על העיר מפני שודדי ים. בזמן שאתם בעיר, התעמקו במסורות המקומיות. האזינו למרנגה, קנו סיגרים מגולגלים בעבודת יד, ועצרו במזקקת רום ברוגל, שהוקמה בשנת 1888, לטעימה של רום דומיניקני מוביל.

מעל העיר, תיהנו מנופים פנורמיים מפסגתו של הר איזבל דה טורס, שבמעלה מ-2,600 רגל מעל פני הים היא הנקודה הגבוהה ביותר בפוארטו פלטה. כאן תוכלו למצוא גם את אנדרטת ישו הגואל – העתק של האנדרטה בריו דה ז'ניירו – כמו גם גן בוטני ששווה ביקור.

כנסו פנימה אל מפלי דמג'אקווה, המורכבים מסדרה של 27 מפלים כמו "הבתולה", "לה טינאג'יטה" ו-"חולץ הפקקים". סיור  מודרך בין המפלים הללו יגרום לכם לטפס, לקפוץ, לשחות ולהחליק במגלשות המים הטבעיות הללו מאבן גיר במה שמבטיח להיות הרפתקה מרגשת.

אם אתם מחפשים חול וים, אל תפספסו סיור חוף באחד החופים האהובים. למשהו מיוחד באמת, נסה סיור בקטמרן או בסירת מנוע מהירה ל-קאיו ארנה, הידוע בשם אי גן העדן. אי האלמוגים האידילי הזה, ממש ליד חופי פונטה רוסיה, הוא ביתם של מאות מינים של דגים הממתינים לכם  בשונית השנורקלינג הטובה ביותר של הרפובליקה הדומיניקנית.

הפלגות לפוארטו פלטה והפלגות מפוארטו פלטה ב-2024