הפלגות לרויאל דוקיארד

הקסם הפראי של הטבע

ספינות השייט המנווטות בברמודה עוגנות ברויאל דוקיארד., היא ממוקמת בפאריש סנדיס, בקצה המערבי של ברמודה, והיא הנמל הגדול ביותר של הארכיפלג.

מטיילים שעוגנים כאן עם הפלגה של MSC לקריביים יקבלו מענה לכל צרכיהם על ידי מתחם התיירות המודרני, הכולל קניון; מוזיאונים כמו המוזיאון הלאומי של ברמודה; מבנים היסטוריים מהמאה ה-19, אז פעל הצי הבריטי באזור; מסעדות, פאבים וברים; וחנויות אומנים, בהן ניתן לרכוש וגם לצפות בייצור חפצי זכוכית וחפצי ערער ברמודה. זמינים גם תשתית ושירותים לתרגול הפעילויות המגוונות ביותר של ספורט ופנאי.

גם דרך היבשה וגם מעל הים, אפשר להגיע לערים המילטון וסנט ג’ורג’, חלק מהמורשת של אונסק”ו ועיר הבירה הראשונה של ברמודה. בכיכר המלך, במרכז סנט ג'ורג', תוכלו להתפעל מבית העירייה, שעומד לפני מכשירי ענישה ציבוריים ששימשו בתקופת הבריטים

כלל: המניות והעמוד. במרחק קצר משם, שרפרף הברווזים המרושע, שרפרף בראש עמוד שאליו נקשרו גנבים קטנים ורכלנים ואז טבלו בים.

מצפון לעיר, הכנסייה הבלתי גמורה, המזכירה שלד של קתדרלה גותית, שווה ביקור. מכאן אפשר לצאת למיני שייט שיוביל אתכם לשנורקלינג לשוניות האלמוגים הרחוקות יותר או לראות שרידים שקועים רבים. בנוסף, ניתן לעשות סקי מים, לרכוב על קטנוע מים, לגלוש רוח ולשוט. אתם יכולים אפילו לצאת לטיול אופניים או לשחק במגרש מיני גולף בן 18 גומות. הקפידו לבקר באי קופר, לא רחוק מהמגדלור של האי סנט דייוויד. אזור בעל קסם פראי, הוא נפתח לציבור בשנת 1995, כאשר הצי האמריקני עזב את האי.

הפלגות לרויאל דוקיארד והפלגות מרויאל דוקיארד ב-2024