הפלגות לברידג'טאון

שופע קסם קולוניאלי ופלאי טבע

כשתגיעו לברבדוס בהפלגה של MSC בקריביים והאנטילים, התחילו את החופשה שלכם  עם הבירה ברידג'טאון. יש הרבה אטרקציות בעיר הקאריבית הקטנה הזו, עצרו כדי להתפעל מהמבנים הקולוניאליים הרבים שלה, מבניין הפרלמנט והפסל של לורד נלסון הניצב במה שנקרא כיום כיכר הגיבורים הלאומיים.

ברבדוס שמרה על תחושה בריטית מסוימת, עם שמות המקומות, הקריקט, מירוצי הסוסים והפולו, כנסיות הקהילה האנגליקניות ואפילו רובע הררי המכונה סקוטלנד. אבל אפשר להגזים בבריטיות, שכן מדובר במדינה מערב הודית מובהקת, מכוסה בעבודת טלאים של שדות קנה סוכר ומנוקדת בחנויות רום זעירות.

האזור ההיסטורי גריסון, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו עם מבנים מפוארים מהמאה ה-18 וה-19, הוא תחנת חובה, הכוללת את אחד מאוסף התותחים הטובים בעולם. הוא כולל גם את בית ג'ורג' וושינגטון, שבו בילה הפטריוט האמריקני שישה שבועות מחייו.

כנסיית סנט ג'ון הנוכחית, בקהילה המזרחית באותו שם, היא השחזור החמישי של הכנסייה המקומית העתיקה ביותר, בסגנון גותי ברבדי. שוכנת על צוק בגובה 800 רגל מעל הים, הוא מתוארך לשנת 1836. בחלקו הפנימי נמצא פסל של האמן הבריטי מהמאה ה-18 ריצ'רד ווסטמאקוט, בעוד שחצר הכנסייה שלו מכילה את קברו של פרדיננדו פליאולוגוס, צאצא ישיר של אחיו של קונסטנטין ה-11, הקיסר הביזנטי האחרון.

הזמינו סיור חוף ב MSC כדי לגלות את ההיסטוריה של האי במוזיאון והחברה ההיסטורית של ברבדוס בשכונת סנט מייקל. ותסיירו ב- בית מטעי סנברי, הממוקם באזור הכפרי השליו של סנט פיליפ. תחילתה בשנת 1650, זהו אנדרטה חיה לחיי המטעים ולתקופה שחלפה.

מערת הריסון, ברובע סנט תומס, היא פלא הטבע עם הנטיפים, הזקיפים, הנחלים, האגמים והמפלים שבה. באחת המערות, משחקי האור על הסלעים כה עזים עד שהוא זכה לכינוי "חדר הקריסטל".

לקצת כיף על החוף, לכו למערת הפיראטים , אחד החופים הטובים ביותר בברבדוס. כולל עצי דקל ובקתות צ'יקי, ​​חול לבן ומים צלולים, זהו המקום המושלם להירגע בו, במרחק נגיעה מברידג'טאון.

אם אתם אמיצים מספיק כדי לצלול לעומק, צאו לסיור חוף של MSC בתוך צוללת אמיתית, אטלנטיס, כדי לגלות את שונית האלמוגים ולגלות את היופי שהמעמקים חושפים.

הפלגות לברידג'טאון והפלגות מברידג'טאון ב-2024