אושן קיי השמורה הימית של MSC
בלעדי לאורחי MSC CRUISES

יעד השייט החדש הטוב ביותר לפי פרסי בחירת העורכים The Points Guy

הטבע יצר את זה יפה, אנחנו הפכנו את זה לייחודי.
גלו את היעד החדש, הבהאמי והבלעדי שלנו: שמורת הים MSC אושן קיי.

כאן תחוו חוויה מיוחדת במינה בשמורה ימית אותנטית בקריביים, תוך חיבור לעולם הטבע, תחושת חמימות הרוח הבהמית וטבילה בסביבה ידידותית לסביבה.

השמורה הימית מציעה לאורחים יותר מ-3 קילומטרים של חופי חול לבן להינות ולהירגע לצד מים כחולים קריסטל, ופעילויות לכל הגילאים ביום ובלילה.

עם עגינה ממש על האי, אתם יכולים ללכת ישר מהאוניה אל אחד מהחופים המרובים של האי, שם ממתינים כיסאות, שמשיות וביתנים. תוכלו לבלות את היום בשנורקלינג, גלישה, סקי אופנועים ועוד,
או לפינוק ורוגע, בקרו בספא באושן קיי המציע עיסויים על חוף הים.

קחו חטיף או התרעננו עם משקה פוטוגני לאינסטגרם במשאיות אוכל ובברים על החוף ברחבי האי. שפתוחים עד מאוחר בערב- או לילה – בהפלגות רבות, תזכו לבלות יום שלם, או יומיים, על האי המדהים שלנו. לצפות בשקיעה המרהיבה עם פיקניק על החוף, להבעיר מדורה או או לגלוש בלגונה שלנו. לאחר מכן, צפו במגדלור מאיר במופע אור מרהיב. אנחנו לא מתפלאים ש שהשמורה הימית MSC אושן קיי זכתה בתואר יעד השייט החדש הטוב ביותר! הזמינו את ההפלגה שלכם לשמורה הימית MSC אושן קיי.

גלו את האי

צעד אל אי שאין כמותו בעולם
תתכוננו לגלות את המקום האולטימטיבי להירגע בו בתוך יופי טבעי שופע, הסתכלו מסביב לסיור הוירטואלי 360 

פרסים

האי הפרטי הטוב ביותר מבין כל חברות השייט

.Porthole Cruise השמורה הימית אושן קיי זכתה בתואר האי הפרטי הטוב ביותר מבין כל חברות השייט בשנת 2022 ע"י קוראי MSC CRUISES

הפלגות אל MSC אושן קיי השמורה הימית בשנת 2024