הפלגות לקילונג טאיפיי

מטרופולין בין עתיק למודרני

טאיפיי מייצגת את נקודת המשען של המדינה: מטה הממשלה ממוקם כאן והוא המרכז התרבותי והמסחרי של טייוואן (סין). הפלגת MSC תיקח אתכם לתוך צומת דרכים זה של תרבויות יפניות וסיניות, היכן שהעתיק והמודרני מתקיימים יחד ללא הבדל. אחד מסמליה של העיר הוא מגדל טייפיי 101, על שם העובדה שיש 101 קומות. הידוע לראשונה בשם המרכז הפיננסי העולמי של טאיפיי, הוא ממוקם ברובע Xinyi. ניתן להגיע אליו בסיור חוף של MSC, המבנה הייחודי הזה, שנבנה בשנת 2004, הוא בצורת במבוק וגובהו 509 מטרים הפך אותו לבניין הגבוה בעולם בשנת 2004: כיום, הוא נמצא במקום החמישי; את המקום הראשון מחזיק בורג' ח'ליפה בדובאי.

אולם הזיכרון של צ'יאנג קאי שק הוא גם אחד היעדים שניתן להגיע אליהם בסיור זה: בניין לבן עם גג מתומן כחול, שצבעיו משקפים גם את הדגל הלאומי, הוא סמל לחופש, שוויון ואחווה. המורכב מ-89 מדרגות, אחת לכל שנה בחייו של המנהיג, הוא מוקף בגנים ובבניינים בסגנון סיני.

היכל הזיכרון נחשב לאחד המונומנטים החשובים ביותר של המאה ה-20, מספר את סיפורו של ראש הממשלה הלאומית הסינית שהייתה אחראית מ-1950 עד 1975; האולם נפתח בשנת 1980. יותר מ-700 אלף יצירות המייצגות 8,000 שנות היסטוריה ואמנות סינית מהתקופה הניאוליתית ועד ימינו מוצגים במוזיאון הארמון הלאומי, שבו ניתן לבקר בבסיור חוף של MSC. המוזיאון היה פעם בתוך חומות העיר האסורה של בייג'ין. ב-1949 הוא הועבר לרובע שילין בטאיפיי, לבניין הנוכחי, לאחר שהועברה גם ממשלת הרפובליקה של סין.

הפלגות לקילונג והפלגות מקילונג (טאיפיי) ב-2024