מועדוני ילדים

כל שייט MSC מלא בכיף וגילוי לילדים בכל גיל, החל מכל הפעילויות שאורגנו רק עבורם וכללו בתעריף שלכם. עם תוכנית עמוסה של ספורט, משחקים, תחרויות, מסיבות ועוד. הילדים שלכם ייהנו מאינסוף תגליות עם החברים החדשים שלהם.

כל מועדון מציע מגוון פעילויות המיועדות במיוחד לקבוצת הגיל הרלוונטית, המבטיחים שכולם יהיו מרוצים, מפעוטות ועד בני נוער. המועדונים פתוחים כל יום, כך שתוכל לתזמן את זמן המשפחה שלך בהתאם להעדפותיך.

בייבי קלאב 0-3

השותפות שלנו עם המותג המוביל Chicco מספקת אזור משחקים ייעודי עם מתקנים לתינוקות ופעוטות עד גיל 3. באפשרותכם להשאיר את ילדכם עם צוות MSC Babycare*, או להישאר איתם וליהנות מהצעצועים והמשחקים המיוחדים של Chicco. הם יאהבו את פעילויות המוזיקה והקצב שלנו, שנועדו לעורר את סקרנותם.

זמין בכל אוניות MSC

סוג השירות: כלול

*על שירותי ה-BabyCare עשוי לחול תעריף נוסף. 

מיני קלאב 3-6

המיני קלאב מקבל בברכה ילדים בגילאי 3 עד 6. המועדון מלא במשחקים וצעצועים מבית LEGO®. בנוסף תוכלו להנות מאירועים ופעילויות כמו Arts & Crafts. כל המשפחה מוזמנת לדיסקו משפחתי של דורמי!

זמין בכל אוניות MSC

סוג השירות: כלול

מועדון ג'וניור 7-11

מועדון הג'וניור מעורר חיבור ושיתוף פעולה בין בני 7 עד 11, באמצעות מגוון רחב של פעילויות. תחרויות Masterchef ו- Dorebro Sport, טורניר משחקי הווידאו שלנו Fire & Ice ועוד. האם ילדכם אוהב לשחק, לרקוד או לשיר? כאן הוא יוכל להצטלם ולהנות בחווית Kelly & Kloe On Board Green Screen!

זמין בכל אוניות MSC

סוג השירות: כלול

מועדון צעיר 12-14

ילדים מגיל 12 עד 14 יכולים לצלול לתוך עולם של נפלא של גילוי, חברות ואינטראקציה עם ילדים אחרים. כל יום טומן בחובו הבטחה לחוויות חדשות, עם תוכנית ייחודית של תחרויות ספורט, משחקי וידאו ועוד המון פעילויות מהנות. וכמובן, כל יום מביא גם הזדמנויות להכיר חברים חדשים.

זמין בכל אוניות MSC

סוג השירות: כלול

מועדון נוער 15-17

גם בני הנוער נהנים ממועדון משלהם! במועדון תמצאו תחרויות ספורט, תחרויות ריקוד וקריוקי, משחקי רשת חברתית וטורנירי Wii, Xbox ו-PS4. עם סדרת האינטרנט החדשה שלנו ב-Cabin 12006 שנוצרה עם Viacom ומשודרת ב-YouTube, הילדים שלכם יוכלו לעקוב אחרי מרקוס המתבגר בהפלגה הראשונה שלו כשהיא הופכת להרפתקה בלתי צפויה!

זמין בכל אוניות MSC
סוג השירות: כלול

שייט עם MSC כמשפחה

הודות ל-300 שנותינו בים, אנו מכירים את אוצרות העולם. לכן נשמח להמשיך ולחקור אותם יחד אתכם.

בתור חברת השייט הגדולה באירופה, אנו לוקחים הורים וילדים ליותר מ-200 יעדים מרגשים ברחבי העולם, כולל
האי הפרטי הבלעדי שלנו Ocean Cay MSC Marine Reserve , הממוקם באיי הבהאמה.

זו הסיבה שזכינו ב"קו השייט הטוב ביותר למשפחות " בבחירות העורכים של מבקרי הקרוז בבריטניה 2019 וב- "קו השייט המשפחתי הטוב ביותר " ב-Wave Awards 2018.