קיר האמנות

גלריית האמנות של MSC Cruises על סיפון האנייה MSC Grandiosa מוקדשת לאמן דמיאן הירסט
ובאנייה MSC Virtuosa הגלרייה מוקדשת לאמנים אנדי וורהול ורוי ליכטנשטיין.

דמיאן הירסט, המעלות

האנייה MSC Grandiosa, מינואר 2022

MSC Cruises מתכבדת לארח על סיפון MSC Grandiosa את סדרת הציורים האחרונה The Virtues (המעלות) של האמן העכשווי דמיאן הירסט (Damien Hirst), אחד המפורסמים בדורו.

ה'מעלות' הוא סט של שמונה הדפסים של פריחת הדובדבן, כל אחד מהם נקרא על שם אחת משמונה המעלות של בושידו (Bushidō), הנשמה של יפן על פי Nitobe Inazō: צדק, אומץ, רחמים, נימוס, כנות, כבוד, נאמנות ושליטה.

"אני מקווה שהמידות הטובות יוכלו תמיד להזכיר לנו לנסות ולהפיק את המירב מהחיים." – דמיאן הירסט

אנדי וורהול ורוי ליכטנשטיין

האנייה MSC Virtuosa, בין השנים 2021 – 2023

בפעם הראשונה אי פעם, MSC גאה לארח על סיפון 11 של האנייה MSC Virtuosa יצירות אמנות ייחודיות של אמני הפופ ארט אנדי וורהול ורוי ליכטנשטיין, שתיים מהדמויות המשפיעות ביותר על תנועת הפופ ארט של שנות ה-60. התערוכה כוללת גם חוויה כובשת לאורחים עם ארבעה סרטונים המציגים את עבודתם וחייהם של שני האמנים.

גלו את התנועה האמנותית שהכי סימנה את המחצית השנייה של המאה ה-20.

"אמנות היא כל מה שאתה יכול להתחמק ממנו." – אנדי וורהול

"העבודה שלי לא עוסקת בצורה. היא עוסקת בראייה. אני מתרגש מלראות דברים, ומתעניין באופן שבו אני חושב שאנשים אחרים רואים דברים". – רוי ליכטנשטיין

תערוכות קודמות

אדגר דגה, הרקדניות (DANSE DESSINS)

האנייה MSC GRANDIOSA, בין השנים 2019 – 2021

משנת 2019 עד 2021, לראשונה על אניית תענוגות, קיר האמנות של MSC Grandiosa אירח תערוכה המוקדשת לאדגר דגה, המציגה את האוסף הייחודי של 'הרקדניות' (Danse Dessins).
עבודתו של דגה מכניסה לקפסולה את הנשמה של פריז הרומנטית, ומתאימה באמת לתפאורה של הביסטרו הצרפתי על סיפון האנייה MSC Grandiosa. בנוסף החוויה לאורחים היתה מקיפה וסוחפת בעת שחמישה סרטונים פעלו לצד יצירות האמנות המתארות לפרטי פרטים את עבודתו וחייו של דגה.