מזוודות2022-01-20T12:06:56+02:00

מידע שימושי

אובדן מזוודות או חפצים אישיים2024-05-06T14:37:55+03:00

MSC Cruises, עובדיה וסוכניה אינם מקבלים אחריות על אובדן, נזק או גניבה של מזוודות או חפצים אישיים של האורחים. האחריות של MSC Cruises ביחס למטען שאבד, פגום או שלא נמסר מוסברת בתנאים וההגבלות של ההזמנה.

במקרה מצער של אובדן או נזק של מטען או חפצים אישיים, חיוני להודיע ​​מיד לנציג של MSC Cruises ולמלא את הטופס הדרוש, שהוא חובה לתהליך הפתרון שלנו.

אם הבעיה מתרחשת עם העלייה למטוס, האורחים צריכים ליצור קשר עם דלפק שירותי האורחים על הסיפון שיספק סיוע מהיר ופתרון המקרה.
אם הבעיה מתרחשת עם הירידה, על האורחים ליצור קשר עם אנשי הצוות שלנו בטרמינל שימלאו את טופס המטען הרלוונטי.

כדי ליזום תלונה רשמית לאחר הירידה, יש להעביר את עותק הטופס לסוכן הנסיעות שלכם, יחד עם מספר ההזמנה שלכם.

לחלופין, לאורחים יש אפשרות להבטיח כיסוי ביטוחי עצמאי ממקורות שאינם MSC Cruises.

פריטים שאתה יכול להשאיר בבית2022-01-17T11:07:06+02:00

מגבות בריכה או מייבשי שיער (אתם תמצאו אותם בבקתה שלכם); קרם שיזוף או מוצרי טיפוח (כולם זמינים בחנויות המשולבות).

ניהול מזוודות במהלך העלייה והירידה מהאוניה2022-05-30T21:39:13+03:00

לפני ההגעה למסוף השייט, מומלץ לאורחים לסמן את המטען שלהם באמצעות התגים שהתקבלו עם כרטיס השייט, ולמסור אותו לצוות MSC בטרמינל. המזוודות יימסרו ישירות לבקתה שלך זמן קצר לאחר העלייה למטוס.

יומיים לפני סיום כל הפלגה, האורחים מקבלים ישירות בתאיהם את הליכי הירידה ותגי המזוודות. נא להשאיר מזוודות עם תווית מחוץ לדלת התא בלילה לפני הירידה. הכבודה תיאסף ותימסר ישירות בבניין הטרמינל במהלך הירידה מהמטוס. שימו לב שתהליך העלייה והירידה לכבודה עשוי להשתנות בין הנמלים.

חפצים אסורים על הסיפון2024-03-18T10:54:28+02:00

ל-Port Security מוטלת החובה לחפש אורחים ומזוודות כדי להחרים כל חפץ הידוע בעולם כמסוכן לבטיחותם ולביטחונם של האורחים, הצוות והספינה. פריטים כאלה יוחרמו ולא יוחזרו. אלכוהול, כלי נשק, חפצים חדים כמו להבים ומספריים, חומר דליק ונפיץ, פריטים עם גופי חימום או להבות פתוחות (למשל מגהצים לבגדים, מגהצים לשיער. קומקומים, פלטות חימום, נרות, קטורת), מל"טים. אם יתגלו חומר נפץ, אקדחים או סמים לא חוקיים, רשויות אכיפת החוק יקבלו התראה מיידית. MSC MSC Cruises תיאלץ למנוע גישה מכל אורח שלא מציית לתקנות המחייבות הללו. מטעמי בריאות ובטיחות, אסור להעלות על הסיפון גם משקאות ומזון (כולל פריטים שנאכלו חלקית או מבושלים בבית). חריג: מזון יבש, ארוז וייצור מסחרי.

הפלגות ייאלצו למנוע גישה מאורחים שאינם מצייתים לתקנות המחייבות הללו. מטעמי בריאות ובטיחות, אסור להעלות על הסיפון גם משקאות ומזון (כולל פריטים שנאכלו חלקית או מבושלים בבית). חריג: מזון יבש, ארוז וייצור מסחרי.

תוכלו למצוא עוד מידע במדיניות התנהגות האורחים של MSC Cruise

עגלות ילדים וכסאות גלגלים2022-01-17T11:07:16+02:00

עגלות ילדים וכסאות גלגלים מותרים תמיד על הסיפון, אך יש להצהיר עליהם בעת אישור ההזמנה. כסאות גלגלים זמינים בכל הספינות בצי MSC Cruises, לשימוש במהלך העלייה והירידה או במקרה חירום וניתן לשאול אותם על הסיפון.

הגבלת מזוודות לאדם2023-12-20T10:40:31+02:00

כל אורח מוגבל לצ'ק-אין:

  • שתי מזוודות לאדם* (גודל לא יעלה על 90x75x43 ס"מ ומשקל של 23 ק"ג לשקית)
  • שתי מזוודות יד לאדם* (גודלו לא יעלה על 56x45x25 ס"מ ומשקל של 23 ק"ג לתיק).

אם אתה נוסע לנמל היציאה שלך בדרך אוויר, אנא בדוק את מגבלות גודל המזוודות והמשקל עם חברת התעופה שלך, שכן זה עשוי להיות שונה ממדיניות MSC Cruises.

ביום העלייה יועברו המזוודות ישירות לתא הנוסעים. מסגרת זמן האספקה הצפויה היא משעות אחר הצהריים המאוחרות ועד שעות הערב המוקדמות. אנו ממליצים לשמור את כל החפצים הדרושים לעלייה ביום ובערב בתיק היד, כולל בגדים לערב, תרופות, מסמכי נסיעה וזיהוי אישי.

כמות המטען המקסימלית בכל תא לא תעלה על 100 ק"ג ו/או 8 יחידות בסך הכל עבור כל הנוסעים באותו תא.
כל מטען חורג מהסכום לא יתקבל בעת הצ'ק-אין.
אורחים החורגים ממגבלות אלו מוזמנים ליצור קשר עם MSC Cruises ישירות או דרך סוכני הנסיעות שלהם בזמן ההזמנה לקבלת מידע על אופן משלוח מזוודות עודפות בנפרד באמצעות משא או מטען, בתשלום נוסף.

*אנא בדוק את כרטיס השייט שלך לפרטים נוספים.

חפצים לאחסון במטען היד2022-01-17T11:07:22+02:00

מסמכי נסיעה ודרכון, כסף, תכשיטים ופריטים יקרים אחרים, מכשירים אלקטרוניים, תרופות, חיתולים וכל פריט אחר שתזדקק להם בהתראה קצרה.

הערה: חפצים הנחשבים לשבירים, אישיים ו/או בעלי ערך חייבים להינשא ככבודת יד בלבד מאחר ו-MSC Cruises אינה יכולה לקבל אחריות לנזק או אובדנם. הקפד לשמור את תעודת הזהות/דרכון ואת כל מסמכי הצ'ק-אין בהישג יד. מזוודות יקרות וביטוח: שימו לב שהמזוודות נוסעות על אחריותכם בלבד. ניתן לעשות ביטוח דרך MSC Cruises, חלים תנאים והגבלות.

הובלה אווירית ומטען אבוד2022-01-17T11:07:22+02:00

אם אתם נוסעים לנמל היציאה שלכם בדרך אוויר, אנא בדקו את מגבלות הגודל והמשקל על המטען שלכם בזמן ההזמנה. חברות התעופה שומרות לעצמן את הזכות לגבות תוספת עבור מטען עודף. MSC Cruises אינה נושאת באחריות לבעיות המתעוררות במהלך עזיבה או הגעה משדה התעופה .

במקרה מצער של טעות בטיפול במטען על ידי חברת התעופה, אנו מציעים שירות שחזור מזוודות. בעבודה עם משרדי האבודים והמצאות של כל שדה תעופה, נעשה כל מאמץ כדי לעקוב אחר המטען שלך, ובמידת האפשר, לשלוח אותם ישירות לספינה באחד מנמלי העיירה הבאים. על מנת לעזור לך לאתר כל כבודה שאבדה בצורה היעילה ביותר, אנו מבקשים ממך להציג עותק של דוח ה-PIR (Property Irregularity Report) שהוכן במשרד רכוש האבוד של שדה התעופה בו דיווחת על היעדר המטען.

עבור למעלה