רכש

מדי שנה, אנו רוכשים אלפי פריטים שונים כדי לנהל את הפעילות שלנו, החל מחלקי מנוע ועד סבון ידיים, מדים לצוות ועד אוכל ושתייה ועלינו להעביר את זה לכל האניות שלנו, שנמצאות כל הזמן בתנועה.
צוותי הרכש שלנו עושים עבודה פנומנלית בבניית קשרים עם ספקים בכל רחבי העולם כדי לספק את הדרישות שלנו, כל זאת תוך מתן עדיפות לבחירות אתיות וידידותיות לסביבה.

צמצום ההשפעה הסביבתית

אנו עובדים בשיתוף עם הספקים שלנו כדי להעלות את הסטנדרטים הסביבתיים. כל העובדים המעורבים בכל פעילות רכישה, מיקור וקבלנות חייבים להתחייב להעלאת המודעות בקרב הספקים שלנו כיצד להפחית את ההשפעות הסביבתיות הקשורות לשרשרת הייצור, לתפעול ולמוצרים הסופיים שלהם.

זה כולל הפחתת צריכת אנרגיה, קיצוץ בשימוש בפלסטיק, מניעת זיהום אוויר, קרקע ומים, טיפול בטוח, אחסון וסילוק של כימיקלים ופסולת מסוכנת, והבטחה שהעובדים המטפלים בפסולת מסוכנת מקבלים הכשרה מתאימה.

הפחתת השימוש בפלסטיק

אנו ממשיכים לעבוד עם שרשרת האספקה שלנו כדי לחפש חלופות ללא פלסטיק עבור מוצרים ואריזות. אנו לא משתמשים בפלסטיק חד פעמי במסעדות המזנון שלנו ואין קשיות באוניות שלנו העשויות מפלסטיק מסורתי. המטרה שלנו היא להפסיק את השימוש בפלסטיק חד פעמי בכל הפעילות שלנו.

MSC Cruises חתמה על אמנת הפלסטיק לשימוש חד פעמי של לשכת הספנות הבריטית. זה מחייב את העסק, יחד עם 28 חתומים נוספים, לחסל שימוש בפלסטיק חד פעמי.

זהו רק חלק קטן מהמאמצים שלנו לצמצם את הפסולת על הסיפון, יחד עם מערכות המיחזור היעילות, הזמינות בכל האניות שלנו המסייעות במיון, מיחזור ושימוש חוזר בכמה שיותר פסולת בכל צי האניות שלנו.

ועדת רכש בר קיימא

הקמנו ועדה חדשה המוקדשת לוודא שהגישה שלנו ברכש יש השפעה חיובית על החברה וממזערת את הפגיעה בסביבה. חלק מתפקידה של הוועדה הוא לתקן את הגישה שלנו כדי שנוכל להשתמש במדדי ביצוע (KPI) דומים בכל העסק שלנו. לדוגמה, אנו מציגים גישות של שיטות עבודה מומלצות שהמשמעות שלהן היא שהצוותים הרוכשים מזון ומשקאות יפעלו בצורה דומה לצוותי הרכש הטכניים שלנו.

דוחות קיימות

אסטרטגיית הקיימות שלנו מאורגנת סביב ארבעה עמודי מפתח: כדור הארץ, אנשים, מקום ורכש
עיינו בדוחות הקיימות שלנו וגלו מהן הפעולות והיעדים שלנו להשגת שייט ידידותי לסביבה.

2022
דו"ח קיימות
2021
דו"ח קיימות
2020
דו"ח קיימות
2019
דו"ח קיימות