הפלגות לגרינלנד

ארץ שמש, חצות, פיורדים וקרחונים

גרינלנד, נוף אדיר שכמעט 95% מהמדינה מכוסה על ידי גליון הקרח של גרינלנד, היא יעד ששווה לראות בהפלגה לצפון אירופה של MSC. גרינלנד הוא האי הגדול בעולם והוא ממוקם בין האוקיינוס ​​הארקטי והאטלנטי. הפלגות הלוך ושוב לגרינלנד יוצאות מוורנמונדה וכוללות ימי ים לצפייה ציורית, נמלי עגינה פופולריים בגרינלנד ובאיסלנד, כמו גם ביקורים בבריטניה ובדנמרק.

בהפלגה שלכם לגרינלד ​​תבקרו בנמלים של נווק, אילוליסאט ו- קאקורטוק ותעברו את הסאונד פרינס כריסטיאן היפהפה.

נוק, בירת גרינלנד הממוקמת בחוף הדרום מערבי של האי. עיר הנמל היא בית לאורח חיים תוסס עם מסעדות ובוטיקים, והיא שילוב של מסורות ישנות ותרבות מודרנית.

אילוליסאט, בחלק הצפוני של הארץ היא ארץ הקרחונים, שקולות הפצפוצים והרעשים שלהם נשמעים ברחבי העיר, ולא נותנים לכם להתעלם מהיופי המקיף אותה. ניתן לראות הכי טוב את הקרחון המאסיבי תוך כדי סיור ב-דיסקו ביי.

קקורטוק, מתנשאת בתלילות מעל הפיורדים של העיר והיא העיירה הגדולה ביותר בדרום גרינלנד. ביקור במעיינות החמים הוא אטרקציה פופולרית בדרום גרינלנד, וכאן תוכלו למצוא את הספא החיצוני המחומם היחיד במדינה. הרפיה במים החמים המוקפים בנופים של גלי הקרח ופסגות הרים עשויה לתת משמעות חדשה ל"יום החוף המושלם".

בנוסף לנמלי העגינה המוזרים האלה שבהם תוכלו להתפתל בין כפרי דייגים, לגלות את הפיורדים, ללמוד את תרבות האינואיטים המסורתית של הילידים ולשמוע סיפורים מתקופת הוויקינגים. הפלגות בגרינלנד 2023-2024 כוללות גם שייט נופי דרך פרינס כריסטיאן סאונד. ניתן לראות את גולת הכותרת, שלא ניתן לפספס מהמרפסת של ההחדר שלכם או על הסיפונים הפתוחים של האוניה . כשאתם נכנסים לנתיב המים, האוניה שלכם תנווט לאט דרך הפיורדסיסטם שבו הרים תלולים שמגיעים לגובה של למעלה מ-1200 מטר מתנשאים סביבכם. יש כפר אחד הממוקם פרינס כריסטיאן סאונד, אפילאטוק, שהקוטג'ים הצבעוניים שלו בולטים בניגוד לקרחונים הלבנים שמקיפים אותך.

התחילו לחפש את מסלול הסיורים האידיאלי שלכם בצפון אירופה לגרינלנד היום, ותיהנו מחוויית שייט בלתי נשכחת באמת עם MSC Cruises.

מבצעי הפלגות בגרינלנד

התכוננו להרפתקה של פעם בחיים עם מבצעי ההפלגות שלנו בגרינלנד.

טיסות זמינות
גלו את גרינלנד עם הקרוז ארקטי הבלעדי שלנו

נמלי הפלגה גרינלנד

הפלגות MSC לגרינלנד יקחו אתכם לגלות את הטבע הייחודי והנופים עוצרי הנשימה של גרינלנד, איסלנד ועוד הרבה יותר.

בחרו את נמל היציאה הטוב ביותר עבור ההפלגה שלכם לגרינלנד והתכוננו להפליג להרפתקה החלומית הבאה שלכם

הזמינו את ההפלגה שלכם מקופנהגן
הזמינו את ההפלגה שלכם מוורנמונדה

צפו בכל נמלי ההפלגות של גרינלנד

  • רייקיאוויק, איסלנד
  • וורנמונדה (ברלין), גרמניה
  • איספיורדור, איסלנד
  • קירקוול (איי אורקני), בריטניה
  • נואק, גרינלנד
  • קקורטוק, גרינלנד
  • אקוריירי, איסלנד
  • קופנהגן דנמרק
  • אילוליסאט, גרינלנד
  • אינברגורדון, בריטניה