הפלגות לאילוליסאט

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לאילוליסאט

התחילו לתכנן את השייט שלכם והזמינו את הטיולים שלכם לאילוליסאט

אילוליסאט היא עיירה יפהפייה השוכנת על פיורד קנגיה של גרינלנד, המפורסמת בממצאיה הארכיאולוגיים. האתר חושף שטח גדול בן 3500 שנה, שנכבש בעבר על ידי שבטי סאק ודורסט. היעד המרתק הזה של MSC  לצפון אירופה מציע מגוון הרפתקאות בלתי נשכחות. ראו קרחונים ענקיים, קווי חוף מחוספסים וכפרים כפריים מקסימים.

סיורי החוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • Sermermiut Icebergs
  • שייט קנגיה קרח פיורד
  • העיראילוליסאט והמוזיאון של קנוד רסמוסן

סרמרמיט הוא יישוב אינואיט לשעבר הממוקם בעמקים הסלעיים של מפרץ דיסקו.

ציון דרך עתיק זה הוא חלק מאתר המורשת העולמית של אונסק"ו, אילוליסאט אייספיורד. בסיור חוף של MSC Cruises, תוכלו לחוות את הנוף הארקטי האטמוספרי של גרינלנד – מקום בו קרחונים אדירים מתנשאים גבוה מעל המים. גלו את עולמם הכובש של האינואיטים, ציוויליזציה יוצאת דופן של ציידים שסבלו את מזג האוויר הקיצוני של גרינלנד במשך מאות שנים.

טבלו את עצמכם בנופים השלווים להפליא של גרינלנד בבסיור חוף של MSC Cruises. ראשית, תספגו את האווירה בשייט ציורי בסירה אל פתחו של פיורד קנגיה. סעו דרך ים מרהיב של קרחונים מראה מדהים באמת! מאוחר יותר, הקפטן שלכם ינתק את מנועי הסירה כדי שתוכלו להעריך את השקט הארקטי.

אילוליסאט, כ-400 ק"מ צפונית לחוג הארקטי, היא עיירת נמל מעוררת השראה המאופיינת בבתים צבעוניים, מדרונות סלעיים והרי קרח נישאים. בסיור חוף של MSC Cruises, תסעו אל הנמל האטמוספרי שלה להליכה מודרכת מרתקת. בקרו במוזיאון של קנוד רסמוסן, המוקדש לחוקר הדני שחצה את המעבר הצפון-מערבי במזחלת כלבים! המוזיאון הוא ביתם של פסל של החלוץ המפורסם ואוסף מקיף של חפצי אומנות אינואיטים.

הפלגות מאילוליסאט והפלגות לאילוליסאט ב-2024