הפלגות לליסבון

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף בליסבון

בקרו בליסבון בהפלגות MSC בים התיכון וגלו את אחת הערים העתיקות בעולם ואת הבירה האירופית השנייה בגודלה אחרי אתונה. הקתדרלות עם הכיפה הלבנה והסמטאות המרוצפות שלה הופכות את העיר לפורטוגזית מובהקת. כעיר הבירה היחידה בחוף האוקיינוס האטלנטי, ליסבון היא גם זולה להפליא: אוכל, שתייה ובידור כולם מציעים תמורה יוצאת דופן לכסף.

סיורי MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • מגדל בלם המרשים
  • חשמליות מיושנות
  • ליסבון ביבשה ובמים

מגדל בלם האייקוני, הוא האנדרטה המוכרת ביותר של ליסבון ואולי בכל פורטוגל.

הוא נבנה כשער ומבצר טקסי כאשר לפורטוגל הייתה אימפריה עולמית, היא נכשלה באופן מרהיב בהגנה על העיר. בשנת 1580 היא נפלה בידי כוחות ספרדים פולשים תוך שעות בלבד וכוחות צרפתים כבשו אותה במלחמת חצי האי. זה היה בית סוהר, בית תאורה ומרכז מכס וכיום הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. הקפידו לראות את הבורות שבהם הושלכו אסירים, ואת גרגויל הקרנף מהמאה ה-16.

החשמליות המיושנות של ליסבון הייחודיות לעיר והן קיימות במשך דורות. החשמליות הן גם אטרקציה תיירותית וגם דרך אמינה לנוסעים לנסוע ברחבי העיירה ליסבון. עולים על החשמלית בכיכר מרטים מוניז ועולים לכיוון הגבעות של ליסבון. לאורך הדרך תראו את העיר העתיקה, תחלפו על פני רובע גראסה ורובע אלפאמה. לבסוף, תגיעו לנקודה הגבוהה ביותר ב Portas do Sol belvedere, עם נופים קסומים של המטרופולין ושל נהר הטאגוס.

לגלות את ליסבון ביבשה ובמים הוא חוויה שאין שניה לה בעיר הבירה של פורטוגל. סיור MSC זה מציע לכם את ההזדמנות לעלות על כלי שייט אמפיביים המסוגלים גם לנווט על המים וגם לנסוע ביבשה. הסיור מתחיל  ביבשה ומכסה את ציוני הדרך העיקריים כמו Praça do Comércio, Praça do Rossio, שדרת החירות ו-Marquês de Pombal Square. לאחר מכן, הסיור ממשיך על המים כאשר תצאו להפלגה של 30 דקות לאורך נהר הטאגוס. בזמן הפלגה על פני הנהר, תהנו מקו הרקיע הציורי מנקודת מבט מדהימה על שפת המים

הפלגות מליסבון והפלגות לליסבון ב-2024

דרכי הגעה לנמל ההפלגות ליסבון

דרכי הגעה לנמל ההפלגות ליסבון