הפלגות לפורטוגל

איזון מושלם בין חיים יומיומיים לתרבות מקסימה

היסטוריה, אוכל נהדר ונוף יפה הם רק ההתחלה של החוויה שלכם בהפלגת הים התיכון לפורטוגל. ממוקמת על האוקיינוס האטלנטי, פורטוגל היא יעד שייט ידידותי עם אווירה נינוחה וקו חוף מדהים. היעדים בבהפלגות בפורטוגל כוללים את ליסבון ו פונצ'ל, בירת האי הפורטוגזי מדיירה.

ליסבון ידועה בארכיטקטורה המנואלית שלה. העיצוב המפואר הזה שמקורו בפורטוגל, נצפה בצורה הטובה ביותר בעת סיור באנדרטאות ובגילוי סמטאות מימי הביניים

דוגמה מצוינת אחת היא מגדל בלם, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו משנת 1514 המנציח את המשלחת של החוקר ואסקו דה גאמה. הטיפוס לראש המגדל מציע נופים מרהיבים של הנהר והעיר. למי שמחפש יותר חווית טיול נינוחה, ליסבון מציעה נופים מרהיבים משבע הגבעות המפורסמות שלה, עם נקודות תצפית להתפעלות מהאופק של העיר.

פונצ'ל, בירת מדיירה, כוללת גנים בוטניים עם שפע של מגוון וצבעים. בפונצ'ל, הרכבלים מהווים אמצעי תחבורה פופולרי לעיירה מונטה בראש הגבעה. לאחר יום של סיורים בעיר העתיקה ההיסטורית, במטות המזחלות והרכבל, חזרו לאוניית השייט שלכם ותיהנו מכל השירותים שעל הסיפון.

בילוי אחר הצהריים במסעדה המשקיפה על קו החוף , הנאה מהתענוגות הקולינריים של פורטוגל היא דרך מקסימה לחוות את התרבות המקומית במהלך ההפלגה בפורטוגל. לחם טרי, גבינה, זיתים, דגים בגריל ובשרים מעושנים בליווי יין אדום, או יין לבן צעיר ורענן מדגימים ארוחה פשוטה וטעימה טיפוסית שהפורטוגלים שיכללו.

הזמינו את ההפלגה שלכם לפורטוגל עם MSC Cruises, ותיהנו מעולם של יופי טבעי וממגוון של תענוגות גסטרונומיים שיהפכו את החופשה שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

נמלי פורטוגל

עם הפלגות לפורטוגל ב- 2024 -2025 היוצאות מגנואה, מרסיי, ברצלונה, צ'יוויטווקיה ונמלים ים תיכוניים אחרים, MSC Cruises גורמת לקסם לקרות בדרכים הנוחות ביותר.

כל המידע אודות הנמלים בהפלגות MSC בפורטוגל ניתן למצוא כאן על ידי לחיצה בקישור למטה.

אנקונה
צ'יוויטווקיה
גנואה

צפו בכל נמלי פורטוגל

ליסבון, פורטוגל
פונטה דלגדה (אזורס), פורטוגל

פונצ'ל (איי מדיירה), פורטוגל
לייקסוס (פורטו), פורטוגל