הפלגות למדיירה דרך פונצ'ל

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בפונצ'ל

תנו להפלגות של MSC בים התיכון  לקחת אתכם לפונצ'ל, בירת הארכיפלג מדיירה, שורה של איים סוב-טרופיים באוקיינוס האטלנטי שנוצרו בהתפרצויות געשיות לפני 20 מיליון שנה. כריסטופר קולומבוס, שהגיע  בשנת 1510, הגיע לכאן כדי לקנות סוכר קנים, "הזהב הלבן" שעשה את מדיירה עשירה.

סיורי MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • Cabo Girão – הצוק הגבוה ביותר באירופה
  • המיטב של מדיירה
  • סיור ב-Funchai 4×4

סיורי ההפלגות שלנו ב-MSC לוקחים אתכם אל Pico da Torre, בגובה 205 מטרים, ול Pico dos Barcelos, בגובה 355 מטרים מעל פני הים, שניהם עם נוף פנורמי של העיר.

לגבהים מסוחררים עוד יותר, אנחנו ממשיכים ל-Cabo Girão. זהו הצוק הגבוה ביותר באירופה וראש הצוק השני בגובהו בעולם. עברו על רצפת הזכוכית ותביטו במורד ירידה אנכית של 500 מטר אל האוקיינוס האטלנטי המשתולל מתחתיכם.

אם יש לכם זמן וחשק, הרכבל יכול לקחת אותכם במורד הצוק אל השדות המדורגים בבסיס המצוק.

או צאו לסיור MSC כדי לראות את המיטב של מדיירה. תבקרו ב-Ribeiro Frio, חוות פורל ממשלתית בעמק תלול מוקף הרים. נסיעה קצרה דרך מטעי קני סוכר לוקחת אתכם אל Faial, כפר יפה שנקרא על שם שיחים מקומיים. לאחר מכן סעו למאצ'יקו, שם ירדו מגלי הארצות הראשונים אל מדיירה בשנת 1419. היא ביתה של הכנסייה העתיקה ביותר של מדיירה, 'קפלה דוס מילאגרס'. לחלופין, סעו למרכז רובע מונטה כדי לראות את Nossa Senhora do Monte, אתר העלייה לרגל החשוב ביותר במדיירה.

לחלופין, סיור שטח ברכב  4X4 עוד יותר פנימה אל אזורי היער של מדיירה, שם יש שפע של צמחי שומר פראיים, או "פונצ'ו" שנותנים לפונצ'ל את שמה.

זו הזדמנות לגלות יער נופי שהוא למרבה הצער מחזה נדיר לאורך הים התיכון. כאן יש את הריכוז הגדול ביותר של יער ‘Laurissilva’ בעולם צמחים ובעחי חיים  ייחודיים רבים. כ-149 מתוך 760 מיני צמחים הגדלים בטבע הם אנדמיים, כמו גם מספר ציפורים, כולל יונת העץ המדיירה ארוכות האצבעות והעופות של זינו.

הפלגות מפונצ'ל והפלגות לפונצ'ל (מדרייה) ב-2024

דרכי הגעה לנמל ההפלגות פונצ'ל (מדרייה)

דרכי הגעה לנמל ההפלגות פונצ'ל ( מדרייה)