הפלגות לטאראנטו

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לטאראנטו, אלברובלו ואוסטוני:

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לטאראנטו, אלברובלו ואוסטוני:

חופים חמים, אתרים ארכיאולוגיים ושווקים תוססים מחכים לכם. ממוקם בחוף היוני הכחול העמוק של דרום איטליה, שייט לטאראנטו יראה לכם עיר שיש בה פעילויות מעניינות לכולם.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • מרינה די טרנטו (חוף פרטי)
  • סיור בעיר טרנטו
  • אלברובלו
  • אוסטוני

טרנטו, שנוסדה על ידי הספרטנים במאה ה-8 לפנה"ס, הייתה אחת ממדינות הערים החשובות ביותר של מגנה גרסיה, ובשלב מסוים אף הפכה לעיר השלישית הכי מאוכלסת בתקופה הקלאסית. שרידי האתרים היווניים והרומיים העתיקים וניתן למצוא אותם במוזיאון הארכיאולוגי. תהנו מהים ומהשמש על החופים החוליים של טאראנטו: בחוף הפרטי, מרינה די טרנטו, תמצאו את כל המרכיבים הדרושים לחווית חוף ים מהנה. סיור חוף בלעדי זה יהיה זמין מיוני עד ספטמבר.

גלו את האטרקציות הרבות במהלך ההפלגה שלכם לטאראנטו, החל מקתדרלת סן קטאלדו, כנסייה מהמאה ה-10 המוקדשת לנזיר אירי שחי ונקבר בה. היכנסו והתפעלו מהאדריכלות הבארוק ומהציורי קיר שבתוכם.

או גלו את האזור הגדול יותר של פוליה ובקרו באתר אלברובלו של אונסק"ו הידוע בטרולי – בקתות אבן גיר עם גג חרוטי הייחודיות לאזור זה.

אוסטוני, "הגברת הלבנה" עומדת על שלוש גבעות באזור מורג'. זו הייתה עיר יוונית – רומית חשובה במאה הראשונה לספירה. הכפר הציורי מימי הביניים עם בתיו הלבנים עם רחובות מפותלים וסמטאות מרוצפות אבן שולט במישורים שמתחת. אל תחמיצו את הביקור בבית בד טיפוסי עם סשן טעימות של שמן זית.

הפלגות טאראנטו שלנו מציעות עוד הרפתקאות באזורים סביב טאראנטו. אם אתם מעדיפים להישאר בנמל טאראנטו, הסתכלו על הסיור המודרך שלנו בטאראנטו כדי לראות את כל הדגשים והאטרקציות הזמינות באוטובוס וברגל.

הפלגות מטאראטנו והפלגות לטאראטנו 2024

דרכי הגעה לנמל ההפלגות טאראטנו

 

דרכי הגעה לנמל ההפלגות טאראטנו