הפלגות ממונפאלקון

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו סיורי חוף במונפאלקון

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם ממונפלקון

כנמל הצפוני ביותר בים התיכון, מונפלקונה היא הגשר בין תרבויות הים התיכון המערבי והמזרחי. הודות למסורת הימית ההיסטורית שלה, היא גם מקום הולדתן של רבות מספינות השייט של MSC שלנו.

הקשר שלה עם ונציה אינו רק טריטוריאלי, המבוסס על הקרבה של שתי הערים, אלא בעיקר מערכת יחסים ארוכת טווח מימי הביניים ועד המאה ה-19. לה רוקה, סמל העיר, הוא המורשת המפורסמת ביותר של הקשר הזה.

ים, היסטוריה וטבע: קבלו את המיטב מהסיורים שלכם ב-MSC Cruises ממונפלקון לסביבתה:

 

  • ונציה
  • טירת מירמארה
  • שביל רילקה
  • בלו את היום במהלך חופשת השייט שלכם בMSC בים התיכון בגילוי אחת הערים הרומנטיות והמפורסמות בעולם, ונציה: תוקסמו ממקומות כמו פיאצה סן מרקו עם ארמון הדוג’ה וגשר האנחות, גשר ריאלטו עם נוף של הגראנד קנאל והרחובות הציוריים המתפתלים לאורך התעלות הנקראות "קלי". אם תרצו לדעת יותר על טריאסטה וסביבתה, בקרו בטירת מירמארה המלכותית, האנדרטה האיקונית ביותר בצד זה של החוף האדריאטי, עם יותר מ-20 חדרים, הנוף הפנורמי המדהים שלו על מפרץ טריאסטה ופארק עצום הכולל בריכות, פסלים וצמחים נדירים, המשלבים את האלגנטיות של הגנים האיטלקיים המסורתיים והאנגלים.

    לכו בשביל רילקה, טיול בטבע שמתאים לכולם המספק נופים בלתי נשכחים בין השמים הכחולים והסלעים הלבנים והמרשימים. נצלו את ההזדמנות להנות מהנוף והניחוחות של הנוף הים תיכוני.

הפלגות ממונפלקון והפלגות למונפלקון ב-2024

דרכי הגעה לנמל השייט מונפלקון

דרכי הגעה לנמל השייט מונפלקון