הפלגות לפורטלנד

עיר ימית בסגנון ויקטוריאני

פורטלנד המשקיפה על מפרץ קאסקו המהמם במדינת מיין, היא עיר ימית עם נמל מסחרי חשוב שמפורסם היסטורית אך גם אטרקטיבי מבחינה תרבותית. עם חיי לילה מלאים הכוללים מועדונים רבים הפרוסים על חזית הנמל ומרכז העיר, פורטלנד היא התחנה הבאה בהפלגה שלכם עם MSC.

האחוזות הוויקטוריאניות העצומות בטיילת המערבית הן תענוג לעין, יחד עם כל שאר המבנים ההיסטוריים בעיר המורכבת מסגנונות גותיים, תחייה קולוניאלית, תחיית מיסיון ורומנסקי. אסור לפספס את רובע הנמל הישן ואת אזור מרכז העיר ששופץ לאחרונה, עם חמישה בלוקים מלאים בחנויות ומסעדות מהמאה ה-19.

מרכז העיר פורטלנד הוא גם ביתם של כמה מהמוזיאונים החשובים ביותר של מיין: מוזיאון פורטלנד הדלייט שממוקם במגדלור העתיק ביותר בשימוש בארצות הברית (זה באמת מרהיב!), ומוזיאון פורטלנד לאמנות עם אוספים של פיקסו, רנואר ומונה . עבור אחר צהריים של קניות ורגיעה, אין דבר טוב יותר מאשר הליכה דרך קניון מיין, מרכז הקניות הגדול ביותר בעיר.

מדרום לפורטלנד ניתן למצוא אתר נופש עם אוכלוסייה של 1,200 תושבים: קניבונקפורט הוא עוד תחנה בלתי נשכחת בהפלגה שלכם עם MSC. שכונה קטנה אך מוזרה זו, שפעם ידועה במספנות שלה, הפכה למקום נופש בו פוקדים עשירים ואמידים כמו משפחת בוש. אל תשכחו לבקר במצפה הכוכבים של פורטלנד, ברחוב קונגרס 138, מגדל האזהרה ההיסטורי האחרון שנותר בארצות הברית ומתגאה בנוף מדהים של החוף.

הפלגות מפורטלנד והפלגות לפורטלנד ב-2024