הפלגות לבוסטון

בירת התרבות והמדע של ארה"ב

אם יש איזו עיר אמריקאית שבה אפשר לנשום קצת "אוויר אירופאי", היא בוסטון: עיר גדולה שנבנתה לאנשים, הודות לאזור המרכזי שלה שניתן לטייל בו ברגל או בתחבורה ציבורית.

ההפלגה שלכם ב-MSC תיקח אותכם לגילוי של בירת מסצ'וסטס המציעה הזדמנויות רבות לחיות מחדש את ההיסטוריה שלה, להתבונן באמנויות שלה, לבקר במוזיאונים שלה ולטעום את הטעמים של אחת מהמבשלות המפורסמות ביותר באמריקה.

מה שמייחד את בוסטון הוא הדרך הייחודית שבה היא משלבת תשומת לב לעבר עם התלהבות שאפתנית למודרניות. בהליכה בעיר, זה לא יוצא דופן למצוא בית היסטורי מימי המהפכה האמריקאית הממוקם ליד גורד שחקים עתידני, שילוב מרתק באמת.

הליכה לאורך שביל החירות המפורסם היא אחת הדרכים הטובות ביותר לנשום את האווירה של בוסטון ולספוג את רוחה של עיר עשירה במונומנטים היסטוריים.

חובה מוחלטת לבקר באזור של קיימברידג', רוח המוחות הגדולים במדינה, ביתם של MIT והרווארד, שתיים מהאוניברסיטאות החשובות ביותר.

בעולם שבו למדו גם דמויות בולטות וגם נשיאי ארה"ב.

כשזה מגיע לבוסטון, יש לא רק דברים לראות, אלא גם תענוגות שאפשר להתענג עליהם. אם אתם אוהבים אוכל גורמה, צא לטיול ב-QuincyMarket: השוק התוסס הזה הוא מקום נהדר לקנות בו אוכל מהיר ולהתפעל מאמני רחוב אקסצנטריים.

אם אתם רוצים לשחות, לטייל, או לגלות  את חורבותיו של מבצר עתיק ולחנות מתחת לכוכבים בפארק לאומי? אתם יכולים לעשות את כל זה בבוסטון בהפלגה שלך ב-MSC. אזור הבילוי הלאומי של איי נמל בוסטון מורכב מ-34 איים צרים הפזורים סביב הנמל ההיסטורי של ניו אינגלנד, בהם תוכלו לבקר ב"פנינים נסתרות" על ידי עליה על אחת מהמעבורות העונתיות המפליגות מ-Boston Long Wharf.

הפלגות מבוסטון והפלגות לבוסטון ב-2024