הפלגות לסידני (קנדה)

היכן שהגבעות נפגשות עם הים

נובה סקוטיה: אחד הנופים הפראיים המרהיבים ביותר על החוף האטלנטי הקנדי עם האזורים הירוקים העצומים שלו הוא גן עדן אמיתי לחובבי טבע שיכולים להעריץ איילים, נשרים, וללכת לצפות בלווייתנים כדי לראות את הסוגים הרבים של יונקים ימיים שחיים בים שמסביב, כולל לווייתנים ודולפינים.

ההפלגה שלכם ב-MSC תיקח אתכם אל גילוי הפרובינציה הקנדית היפהפייה הזו, שהיא גם ביתם של כמה מהערים העתיקות ביותר בצפון אמריקה, כגון סידני.

ממוקם על פיורד של מפרץ ספרדי, סידני היא המרכז העירוני הגדול ביותר על האי קייפ ברטון, עם עבר הקשור לתעשיית הכרייה. האטרקציות התיירותיות של העיר קשורות בעיקר למורשת התרבותית שלה מסקוטלנד: האוכלוסייה שלה, למעשה, היא תערובת מגוונת של לאומים הקשורות  לאירועי תרבות קנדיים שונים ממוצא סקוטי או מזרח אירופה המתרחשים לאורך כל השנה.

בהפלגה שלכם תוכלו לראות בעצמכם את הכינור הגדול ביותר בעולם (המכונה "רוח הכנף"), אחד מהאטרקציות העיקריות של סידני, הממוקם ממש על קו החוף שלה. אפשר גם לראות את הלב

האי קייפ ברטון מכיל תכשיטים היסטוריים כגון מבצר לואיסבורג, מוזיאון הכורים של מפרץ גלייס והעיר בדדק, הממוקמת על חופי אגם בראס ד'אור, שבו שוכן מוזיאון אלכסנדר גרהם בל.

החלק הצפוני של קייפ ברטון מוקדש למבקרים הרפתקנים יותר דרך שביל קאבוט הידוע לשמצה: כביש נופי של כמעט 360 ק"מ, שנקרא על שמו של החוקר ג'ון קאבוט, האירופי הראשון שדרך על האי. המסלול חוצה את הפארק הלאומי קייפ ברטון היילנדס, פארק מלכותי שבו ההרים פוגשים את הים המתגאה ביערות בעלי עלים רחבים, מישורים וחוף מחוספס אך נפלא.

הפלגות מסידני והפלגות לסידני ב-2024