הפלגות לסנט ג'ון

מיקרוקוסמוס טבעי יחיד במינו

נופים פראיים, עמקים זרועי חוות, כפרי דייגים, פארקים ואיים לאורך כל החוף: כל זה ועוד ממתין לכם בניו ברונסוויק, מחוז ימי יפהפה בקנדה הצרפתית.

ההפלגה שלכם ב-MSC תיקח אותכם לגילוי של ארץ טבעית מלאה באלף סודות, ותפתיע אותכם עם קו החוף הנהדר שלה, ההרים, היערות והנהרות, כמו גם מגוון חיות הבר שחיות שם כולל דובים, לווייתנים, איילים וכלבי ים.

באזור זה נמצאת אחת הערים העתיקות ביותר בקנדה המשקיפה על מפרץ פאנדי היפה: סנט ג'ון. עיר מיוחדת במינה  עם קסם אורבני של עיר היסטורית המאוזנת עם הקסם הגרנדיוזי והטבעי של מפרץ המפורסם בזכות הגאות והשפל המרשימים שלו.

בהפלגה שלכם ב-MSC, תהיה לכם הזדמנות לגלות את עיר הנמל הזו עם הארכיטקטורה הוויקטוריאנית המענגת שלה והרחובות ההיסטוריים התלולים שלה, לצפות בספינות עוגנות בנמל ולהתפעל מהמסעדות והחנויות ליד אתרים היסטוריים כמו מוזיאון ניו ברונסוויק, ביתו של האולם של הלווייתנים הגדולים ושלוש קומות של גלריות מרתקות.

גם את שוק העיר סנט ג'ון אסור לפספס מכיוון שהוא השוק החקלאי העתיק ביותר בצפון אמריקה: קורותיו מזכירות גוף הפוך של ספינה המציע חווית קניות ייחודית.

בסנט ג'ון, יש מיקרוקוסמוס טבעי שמחכה לכם, במיוחד במפרץ פאנדי, שבו תוכלו לצפות בתופעה ייחודית באמת: הגאות והשפל הגבוהים והחזקים ביותר בעולם שיכולים להגיע לגובה של עד 16 מ'. הנוף שמסביב פוסל על ידי מיליארדי טונות של מים שנשפכים פנימה והחוצה מהמפרץ פעמיים ביום. במפרץ פאנדי נמצא גם פארק הופוול רוקס, קבוצת תצורות סלע שמנקדות את המים כמו איים בזמן הגאות ונראות כמגדלים בזמן השפל.

הפלגות מסנט ג'ון והפלגות לסנט ג'ון ב-2024