הפלגות לקוויבק

העיר העתיקה ביותר בצרפת החדשה

קוויבק סיטי, יפה ומתוחזקת היטב, ממוקמת על גדות נהר סנט לורנס ונשלטת על ידי שאטופרונטנק המלכותי, המלון הסמלי של הבירה, הידוע בזכות מתחם הירידים שלו המציע נוף מרהיב של הכבישים הסובבים והאזורים הירוקים.

סיורי החוף סביב מטרופולין קנדי זה זמינים על ההפלגה שלכם ב MSC והם רבים: ביקור בקוויבק סיטי הוא כמו לקחת סיור אל העבר שבו ארבע מאות שנות ההיסטוריה של העיר ניתנות לראות בכל מקום. העיר העתיקה כולה הוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו בשל מערך מדהים של יצירות אמנות ואדריכלות אנושית והיופי הטבעי שנמצא בכל מקום.

אחד הסיורים היפים ביותר שאתם יכולים לקחת בזמן ההפלגה שלכם ב MSC יהיה לתוך קוויבק העתיקה: לאחר הליכה סביב העיר העילית עם המבנים הדתיים והאבן אפורה עתיקה ושלל נופים של הנהר הגדול, הסיור עובר ברחובות וכיכרות של העיר התחתית, הליבה המרכזית שדרבנה את הפיתוח של העיר קוויבק. כאן תהיה לכם תחושה והרגשה של חדשים

צרפת לפני שלוש עד ארבע מאות שנים, עם אווירה פריזאית וחותם אדריכלי עירוני הדומה מאוד לערים אירופיות.

מתוך הסיורים היוצאים מחוץ לעיר, במרחק של 10 ק"מ בלבד מהמרכז, אל תחמיצו את מפלי מונטמוראנציפלס. בגובה של 85 מטרים, הם בין עשרת המפלים הגבוהים ביותר בקנדה. שבילים ומדרגות מובילים לפסגה: ניתן לטפס ברגל או לעבור ברכבל וליהנות מנוף יוצא דופן המשקיף על הנהר והגשר המודרני המוביל אל איל דה אורליאן, האי הירוק השופע בקדמת העיר.

סיור חוף נוסף שתוכלו לקחת בזמן ההפלגה שלכם ב-MSC הוא למקדש סנט אן דה בופרה, אחד מיעדי העלייה לרגל הגדולים בצפון אמריקה.

קוויבק סיטי, המבצר של קנדה, היא ללא ספק תכשיט מענג, מגרה במדינה גדולה זו אשר ניתן לבקר ברגל ובקלות לפגוש אנשים, ללכת לאירועים ולבקר בגלריות לאמנות.

הפלגות לקוויבק והפלגות מקוויבק ב-2024