הפלגות להליפקס

המצודה המשקיפה על האוקיינוס ​​האטלנטי

קנדה היא מדינה ענקית המציעה לתיירים מספר רב של אטרקציות נפלאות לבקר ולגלות. אחת מאלה שאסור לפספס היא הליפקס, עיר הבירה של נובה סקוטיה שנמצאת בחוף המזרחי של קנדה ואחד המקומות שבהם תוכלו לבקר בהלגה של MSC.

לכל עיר יש סמל שמייצג אותה יותר מכל דבר אחר: עבור הליפקס, המצודה שלה שראשיתה בסוף המאה ה-18, המפורסמת בקנדה הן בזכות יופיה והן בזכות חשיבותה ההיסטורית, ממלאת את התפקיד הזה. בתוך המצודה בצורת כוכב, תוכלו ללמוד על ההיסטוריה של הליפקס בסיורים מודרכים. צוות המוזיאון, לבושים כחיילי צבא וחיל הים, יראו לכם את הבגדים ששימשו בעבר ופריטים נוספים בפעילות ימית.

מדרום-מערב לעיר, ההפלגות שלכם ב-MSC יציעו לכם סיור חוף לאחד המקומות היפים והמעוררים ביותר בחוף האטלנטי, הכפר הקטן פגי'ס קוב, המפורסם במגדלור האדום שלו שנבנה ב-1868. כפר הדייגים הזה, אלמנטים של טבע ואינטימיות ביתית מתקיימים במקביל: זוהי ארץ של סלעים שנשחקו על ידי קרחונים שבהם

את נוכחותם של בני אדם ניתן למצוא רק בקומץ של בתים צבעוניים ובקתות דייג מעל מימי המרינה. המגדלור של הכפר ניצב על גבי מחשוף גרניט, שנעשה חלקלק על ידי נתזי גלי האוקיינוס.

במרחק של פחות מקילומטר מהגנים הציבוריים של הליפקס ניתן למצוא מקום נוסף בעל עניין היסטורי-תרבותי רב בו תוכלו לבקר בהפלגה שלכם ב-MSC בית הקברות פיירוויו, בית קברות קנדי, המפורסם בהיותו מקום המנוחה של 121 קורבנות הספינה הטרופה של טיטאניק.

את הקשר של הליפקס עם הטרגדיה הימית המפורסמת ב-15 באפריל 1912 ניתן לראות גם במוזיאון הימי של האוקיינוס ​​האטלנטי, שמכיל תערוכת קבע מצוינת על האסון, כולל תצלומים, חפצי עץ וכיסא הנוח הטיטאניק השלם היחיד בעולם.

הפלגות מהליפקס והפלגות להליפקס ב-2024