הפלגות לשרלוטאון

מקום הולדתה של קנדה

"ארץ האזמרגדים, האודמים והספירים" היה התיאור של יופיו של האי הנסיך אדוארד שניתן על ידי הסופרת לוסי מוד מונטגומרי, המפורסמת בכך שסיפרה את הרפתקאותיה של אן מגרין גייבלס האדמונית ברבים מהרומנים שלה. בדיוק כאן, בארץ המהווה בית לאירועים רבים המתמקדים סביב הדמות הספרותית הזו – הנחגגים על ידי פסטיבלים ומקומות לבקר בהם – נמצא שרלוטטאון, תחנה שאסור לפספס בהפלגה שלכם ב-MSC.

ארכיטקטורה קולוניאלית, מבנים אלגנטיים בסגנון ויקטוריאני, שדרות עצים, פארקים וגנים מטופחים להפליא: עיר הבירה של האי הנסיך אדוארד היא דוגמה טיפוסית לפריסת לוח דמקה אנגלי עירוני עם כיכר מרכזית עם מבני ציבור ועוד ארבע ריבועים קטנים יותר המסודרים בצורה סימטרית מסביב לזה.

בהפלגה שלכם ב-MSC, תוכלו לצאת לסיור חוף  שעובר במקומות המפורסמים והאופייניים ביותר בעיר: בפארק ויקטוריה תוכלו ליהנות מהנוף היפהפה על פני הים אל פורט אמהרסט, שהוקם על ידי הבריטים על שרידי פורט לה ג'וי  לשמור על פתח המפרץ. רק הסוללות.

מהמצודה נותרו, אך המבקרים יכולים ליהנות מתצפית נפלאה על העיר וממרכז מידע בו מספרים את ההיסטוריה של האתר. פארק ויקטוריה הוא גם ביתו של הבניין המכובד, הלבן, הניאו-קלאסי הידוע כ-בית הממשלה , אחד המבנים היוקרתיים ביותר בשארלוטאון שתוכנן על ידי האדריכל המקומי אייזק סמית'.

הבניין המעניין ביותר בשרלוטטאון, לעומת זאת, הוא למעשה האתר ההיסטורי הלאומי של בית הפרובינציאל, שנחשב לאחת הדוגמאות הטובות ביותר לארכיטקטורה גאורגית בימי הים. הושלם בשנת 1848 על ידי אייזק סמית', זהו המטה של ​​הפרלמנט הפרובינציאלי והיה הזירה, בשנת 1864, של המשא ומתן שהוביל אז להיווצרותה של קנדה כמדינה אחת. בשלב זה העיר קיבלה תפקיד מפתח בהיסטוריה הפדרלית הלאומית, עד כדי כך שהיא קיבלה את הכינוי של מקום הולדתה של קנדה.

הפלגות משרלוטאון והפלגות לשרלוטאון ב-2024