הפלגות לריו דה ז'ניירו

עיר עם אלף פנים

כפי שתוכלו להעריך כשאתם מפליגים באוקיינוס ​​האטלנטי עם MSC Cruises, במיקומו על החוף הדרומי של מפרץ גואנברה המפואר, יש בריו דה ז'ניירו, ללא צל של ספק, את אחת ההגדרות המדהימות ביותר ב- העולם.

הרחובות והמבנים של העיר, המשתרעים לאורך 20 ק"מ לאורך רצועת סחף, בין ים תכלת והרים עטויי יער, עוצבו סביב למרגלות רכס ההרים המספק את הרקע שלו, בעוד שבחוץ במפרץ ישנם איים סלעיים רבים עם חול לבן.

הנופים מהאוויר מעל ריו עוצרי נשימה, ואפילו גורדי השחקים מבטון השולטים בקו הרקיע של העיר מוסיפים לאטרקציה. כבירת ברזיל לשעבר וכיום העיר השנייה בגודלה, לריו יש מורשת אדריכלית יוצאת דופן, כמה מהמוזיאונים והגלריות הטובים ביותר במדינה, מסעדות מעולות וחיי לילה תוססים – בנוסף לחופים האגדיים שלה. סיור חוף הפךגה של MSC דרום אמריקה יכול להיות ההזדמנות לבקר בפאו דה אקוקר.

הר הסוכר מתנשא במקום שבו מפרץ גואנברה נפגש עם האוקיינוס ​​האטלנטי

השם שלו עשוי פשוט לשקף דמיון לכיכרות המעוצבות שבהם נמכר פעם סוכר. לחלופין, ייתכן שמדובר בהשחתה של המילה הילידית Tamoya Pau-nh-Açuquá, שפירושה "גבעה גבוהה, מחודדת או מבודדת". במקום פסל הארט דקו של כריסטו רדנטור (משיח הגואל), על ראש הר קורקואבדו, מתנשא לגובה של 30 מטרים ומשקלו מעל 1000 טון. זה היה אמור להסתיים לרגל חגיגות מאה העצמאות של ברזיל בשנת 1922, אך למעשה לא הושלם עד 1931.

במזג אוויר בהיר, אל תפחדו מהאנטקלימקס: הטיפוס לפסל הוא חוויה מדהימה, כשכל ריו ומפרץ גואנברה מונחים לפניכם.

הפלגות מריו דה ז'ניירו והפלגות לריו דה ז'ניירו ב-2024

דרכי הגעה לנמל ההפלגות ריו דה ז'ניירו

דרכי הגעה לנמל ההפלגות ריו דה ז'ניירו