הפלגות לבוזיוס 

דרום אמריקה בסגנון קולוניאלי

בחצי אי צפונית לקאבו פריו, ארמסאו דוס בוזיוס, או סתם בוזיוס הוא אתר נופש נופי להפליא, מלא באנשים יפים שאוהבים לבזבז, ונמל פופולרי מאוד בחופשות לברזיל עם MSC Cruises.

ארמסאו, היישוב המרכזי, בנוי בסגנון קולוניאלי מעורפל, רחובותיו עמוסים במסעדות, ברים ובוטיקים אופנתיים, וזוכה לכינוי "סנט טרופז של ברזיל". אז זה לא מפתיע לגלות שהוא "התגלה" על ידי לא אחרת מאשר בריג'יט בארדו, שנקלעה אליו בזמן שסיירה באזור ב-1964.

בוזיוס מורכבת משלושה יישובים עיקריים, מנגווינוס, ארמסאו ואוסוס, כל אחד עם אופי מובהק משלו. מנגווינוס, על האיסתמוס, הוא מרכז השירות הראשי, עם משרד תיירות, מרכז רפואי ובנקים. באמצע הדרך לאורך חצי האי, מקושר למנגווינוס בכביש שלאורכו בתי מלון עזים, נמצא ארמסאו , כפר אטרקטיבי שבו מכוניות אסורות בחלק מהכבישים המרוצפים.

רוב המסעדות והבוטיקים הטובים ביותר של בוזיו מרוכזים כאן, יחד עם כמה מהפוסדות היפות ביותר של אתר הנופש, ויש גם משרד תיירות מועיל על

הכיכר המרכזית, פראסה סנטוס דומונט. כשאתם עולים לחוף מהפלגה שלכם ב-MSC, הליכה של רבע שעה לאורך אורלה ברדו – שעוקבת אחרי החוף מארמסו, ועוברת בדרך איגרה דה נוססה דה נוססה דה סנט'אנה היפהפייה מהמאה השבע-עשרה – מביאה אתכם אל אוסוס, היישוב העתיק ביותר, הכולל נמל יפה, חוף שקט וכמה ברים, מסעדות ופוסדות.

במרחק הליכה מכל היישובים של בוזיוס נמצאים חופים יפהפיים עם חול לבן – 27 בסך הכל – המעורסלים בין צוקים סלעיים וגבעות, ומכוסים במים צלולים. החופים מגוונים, כאשר אלו הפונים לצפון הם בעלי הים הרגוע והחם ביותר, בעוד אלו הפונים לדרום ולמזרח הם בעלי הכי הרבה גלישה.

הפלגות לבוזיוס והפלגות מבוזיוס ב-2024