הפלגות לאינוורגורדון

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לאינוורגורדון

נמל אינוורגורדון עומד על חופי קרומרטי פירת', מפרצון באזור ההיילנד הצפון-מערבי של סקוטלנד. יעד זה של MSC CRUISES לצפון אירופה חושף עיר יוצאת דופן הפסחא רוס, ידוע בפסגות מדהימות שלה, מדרונות ירוקים עדינים, ציורי קיר צבעוניים, וארכיטקטורה היסטורית.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות כולל:

  • לוך נס והיצור המסתורי שלו
  • טירות היילנד: קודור, אורקהארט ודאנרובין
  • וויסקי גלנמורנג'י ורויאל דורנוץ'

תסעו דרומה לאינוורגורדון, בסיור של חברת השייט MSC, אל גדות לוך נס היפיפיה.

הסיפור המרתק של נסי (המפלצת שכביכול אורבת במים העמוקים והחשוכים) תפס את דמיונם של מיליונים! האגדה מספרת שהיצור הוא פלסיזאור קטן – זוחל ימי בעל צוואר ארוך, הנחשב כיום לנכחד. קחו את המצלמה שלכם ושמרו על עיניים פקוחות, כשאתם נהנים מהנוף  ומהאווירה המסתורית.

סקוטלנד היא מדינה מלאה בהיסטוריה – ביתם של כפרים עתיקים, תרבות בלתי ניתנת להפרדה ונופים עוצרי נשימה. בסיור חוף של MSC Cruises תחוו את היופי של כמה מהטירות הגדולות ביותר של הרמה, כולל קודור מימי הביניים, אורקוהרט מהמאה ה -13, ואת דאנרובין המלכותי.

הכפר המקסים טיין, צפונית לאינוורגורדון, הוא מקום הולדתם של כמה ממותגי הוויסקי סינגל מאלט האייקוניים של סקוטלנד. בסיור חוף של MSC Cruises, תבקרו במזקקת גלנמורנג'י מהמאה ה-19, שם תלמדו על ייצור המשקה עטור הפרסים הזה. לאחר מכן תבקרו בעיר דורנוץ' מהמאה ה-12, ביתה של מועדון הגולף המפורסם 'רויאל דורנוץ". תוכלו לשוטט במרכז ההיסטורי, להירגע על החוף החולי, או ליהנות מהכנסת האורחים החמה שהמקומיים מציעים.

הפלגות מאינוורגורדון והפלגות לאינוורגורדון ב-2024