הפלגות לגרינוק

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף לגרינוק

גרינוק היא עיירת נמל סקוטית השוכנת בפתחו של נהר קלייד. היעד הזה של הפלגות MSC  לצפון אירופה מוכר בזכות הארכיטקטורה המרשימה, הטיילת הנופית והזהות התרבותית החזקה שלו.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • אדינבורו המפוארת
  • לוך לומונד
  • טירת סטירלינג

אדינבורו היא לא רק בירת סקוטלנד, אלא גם היעד שלך בסיור של כל היום עם סיורי חוף של MSC. אתם יכולים לצפות  לסיורים ברחבי העיר העתיקה של ימי הביניים של אדינבורו וגם בעיר החדשה של המאה ה-18.

שימו לב לנופים המקסימים של ארמון הולירוד, מעון אדינבורו של המלכה אליזבת השנייה, הפארק המלכותי, אנדרטת סקוט המתנשאת ברחוב פרינסס וגני פרינסס סטריט. תוכלו גם לבקר בטירת אדינבורו מימי הביניים, ולאחר מכן לבלות קצת זמן פנוי בטיול במורד ה- רויאל מייל המפורסם של אדינבורו או לבדוק את גני פרינסס סטריט המקסימים לפני שתעלו מחדש על האוטובוס שלכם לנסיעה חזרה לגרינוק.

צאו לסיור ללוך לומונד הציורי, האגם הרחב ביותר בסקוטלנד, בפארק הלאומי טרוסאך. הסתובבו בחופי גוף המים המפתה הזה, המוקף בהרים מדהימים וחורשות אלונים. הגדול מבין האיים הרבים של לוך לומונד, אינצ'מורין, מכיל אתרים ארכיאולוגיים מרתקים, כולל חורבות טירת לנוקס. כאן, תקבלו הזדמנות להירגע במיקום שליו באמת ולצלם תמונות של חיות הבר המקומיות.

טירת סטירלינג היא אחת המבצרים המלכותיים המפוארים והמרהיבים ביותר בסקוטלנד, שנבנתה על הר געש ישן מעל בורג סטירלינג. צאו לסיור חוף של MSC Cruises לאחוזה המפוארת המשוחזרת הזו, שם תתפעלו מהריהוט האלגנטי ומהעיצוב המעודן שלה. הכירו את ה"אדונים והגברות הגדולים" של סטירלינג ואת "המשרתים" שלהם, שיכירו לכם את חיי הטירה בתקופות קודמות. לבסוף, בקרו בסטודיו כדי לראות אורגים משחזרים שטיחי קיר מפוארים מימי הביניים.

הפלגות מגרינלוק (גלאסגו) והפלגות לגרינלוק ב-2024