הפלגות לבלפסט

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לבלפסט

בלפסט, בירת צפון אירלנד ויעד של MSC לצפון אירופה היא עיר עשירה בתרבות, בניינים ויקטוריאניים יפים ועבר בסימן המהפכה התעשייתית. יתרה מזאת, שפע של פלאי טבע מחכים לכם, כולל מסלול הענק – אלפי עמודי בזלת משתלבים על קו החוף של מחוז אנטרים.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • הגשר של הענק
  • פארק יער גלנריף
  • בית הר סטיוארט

סיור חוף של MSC Cruises לחוף הדרמטי של צפון אירלנד מציע חוויה בלתי נשכחת.

כאן תגלו את תצורת הסלע יוצאת הדופן של “מסלול הענק" שראשיתו מיליוני שנים! לאחר נסיעה קצרה ברכבת, הגיעו למחוז אנטרים, שם תראו את התופעה הגיאולוגית הזו מקרוב. התפעלו מ-40,000 עמודי בזלת משושים שלובים זה בזה, שנוצרו פעם על ידי התפרצויות געשיות. הגיאומטריה המרהיבה של הסלעים האלה הפכה את מסלול הענק" לאתר המורשת העולמית הראשון של אונסק"ו בצפון אירלנד. בזמן שאתם שם, צפו בנופים יוצאי דופן של האוקיינוס ​​האטלנטי לפני שתחזרו לבלפסט.

תהנו מהנוף הקסום של פארק יער גלנריף – 1185 דונם של חורש מרהיב הממוקם בעמק 'המלכה של גלנס'. סיור חוף זה של MSC Cruises היא חוויה מרהיבה של מפלים גועשים, בריכות שקטות ומפלי מים לבנים דרמטיים. לאחר מכן, בקרו בבית התה המקסים של גלנריף כדי להתפנק עם סקונס, שמנת וריבה. לאחר מכן, תיהנו מנסיעה ציורית דרך האזור הכפרי המתגלגל המקיף את העיירה בלימנה.

צאו בנסיעה נינוחה באוטובוס דרומית לבלפסט בסיור חוף של MSC Cruises כדי לראות את אחוזת הר סטיוארט האלגנטי, בניין אמון לאומי. ממוקמת על חופי סטרנגפורד לואו במחוז דאון, אחוזה זו מהמאה ה-19 היא מקום מגוריה לשעבר של משפחת סטיוארט הבולטת, בעלת התואר "המרקיזה של לונדונדרי". כאן תשוטטו בחדרים, תביטו בציורים יפים, ותתפעלו מהריהוט המעודן. מאוחר יותר, תגלו את הגן המפואר המאכלס אוסף יוצא דופן של צמחים. קבלו את האגם הציורי ואת מרפסת הדודו הדקדנטית עם האוסף המדהים של חיות האבן שלה.

הפלגות מבלפסט והפלגות לבלפסט ב-2024