הפלגות לגדנסק דרך גדיניה

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בגדנסק

גדיניה הוא נמל פולני על מפרץ גדנסק, המשקיף על הים הבלטי. ספוג עבר ימי צבעוני, העיר היא גם ביתו של פסל איקוני של ג'וזף קונרד – אחד מגדולי הסופרים של השפה האנגלית. היעד המרתק הזה של MSC לצפון אירופה ידוע בבניינים המודרניסטיים ובנקודות הציון המסקרנות שלו, כולל כיכר קושצ'יסקי המפוארת. רחוק יותר, תגלו מגוון של אתרים, כולל טירת מלבורק והעיירה התוססת גדנסק.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • גדנסק
  • קתדרלת אוליווה
  • טירת מלבורק

גדנסק היא נמל ימי הטובל במסורות ימיות עתיקות, החל משנת 997 לספירה.

בסיור חוף של MSC Cruises, תוכלו לגלות את המרכז ההיסטורי המשוחזר שלה, המציג מבנים בסגנון גותירנסנס ובארוק. גדנסק היא גם מרכז ידוע בענבר המשמש ליצירת תכשיטים אלגנטיים. בקרו בכנסיית הלבנים הגדולה בעולם – ה-St Mary's המרשימה – לפני שתהנו מקניות של אבני חן בשעות הפנאי .

סיור חוף בגדנסק אינו שלם מבלי לבקר באוליווה ובקתדרלה המדהימה שלה מהמאה ה-13. בסיור חוף של MSC Cruises תוכלו לראות את הבזיליקה המרשימה בעלת שלוש הספינות, המציגה מאפיינים גותיים, רנסנס ורוקוקו. גלו שלישיית עוגבים יוצאת דופן המכילה 7876 צינורות פח ועץ המשחזרים צלילים של כלי נגינה וקולות טבעיים. קתדרלת אוליווה היא הכנסייה הציסטרציאנית הארוכה ביותר בעולם והיא הוקמה בשטח של מנזר עתיק.

טירת מלבורק, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, היא דוגמה מצוינת במיוחד למבצר לבנים מימי הביניים, שנבנה במקור על ידי אבירים טבטונים במאה ה-13. גלו את ציון הדרך המדהים הזה, על גדות נהר נוגט, בסיור של MSC Cruises. הסתובבו בחלק החיצוני של הטירה והתפעלו מחפירים יבשים, מגדלים, הגשר הנעלה וגני חצר מדהימים. לאחר מכן, צאו לסיור בין האולמות הפנימיים שבהם תראו אוסף מרתק של פסלים ושריון עתיק מרשים.

 הפלגות מגדיניה (גדנסק) והפלגות לגידיניה ב-2024