הפלגות לסטוונגר

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לסטוונגר ולאזורים שמסביב

סטוונגר היא עיר חוף נורווגית בחצי האי סטוונגר, הגובלת בפיורד היפה של בוקנפיורדן. היעד הזה של MSC לצפון אירופה ידוע בבתי העץ האופייניים, במוזיאוני התרבות ובקתדרלה מהמאה ה-12. סטוונגר היא גם השער המושלם לסיור בפלאים הרבים של האזור. בקרו בפרייקסטולן יוצאת הדופן, באנדרטת החרבות בסלע ובליספורד המרהיב.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • אנדרטת חרבות באנדרטת הסלע
  • שייט בליספורד
  • הפרייקסטולן (הדוכן)

צאו לסיור של MSC Cruises אל הפרספורד, האתר ההיסטורי של הקרב של המלך Harald Fairhair.

ראה את "Sverd i Fjell" ( סברד אי פייל ) המרשים – אנדרטה המנציחה את ההתנגשות הידועה לשמצה בשנת 872 שאיחדה את ממלכת נורבגיה. המסמל שלום, אחדות וחופש, תתפעלו משלוש חרבות הברונזה של האנדרטה המתנשאות 10 מטרים מהאדמה. לאחר מכן תגלו  את אזור האפרספורד ברכיבה נינוחה על אופניים או על רכיבת אופניים.

ארכיפלג סטוונגר, מול קו החוף האטמוספרי של נורבגיה, שופע חיות בר מרהיבות. סיור חוף של MSC Cruises ייקח אתכם אל ליספיורד בסירה, שם תוכלו להתפעל מהנופים הסלעיים. לאחר מכן, מגיעים לפריקסטולן, הידוע גם בתור סלע הדוכן, צוק עוצר נשימה המתנשא בצורה דרמטית מעל הפיורד. כאן תוכלו לראות פנורמות נורדיות בלתי נשכחות. אל תשכח להביא את המצלמה שלכם!

אם אתם חובבי טבע, תהנו סיור חוף של MSC Cruises דרך הנופים ההרריים של נורבגיה אל צוק פריקסטולן,  הציורי – אחת מנקודות התצפית המרהיבות בעולם! ממוקם ברוגלנד, הפלא הגיאולוגי הזה נוצר לפני כ-10,000 שנה בתקופת הקרח. מתנשא מעל ליספורד, סלע הדוכן מציע נופים פנורמיים שהם באמת מהפנטים. הביטו בנוף, צלמו את יופיו ועצרו לרגע של שקט.

הפלגות לסטוונגר והפלגות מסטוונגר ב-2024