הפלגות למאלוי

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם במאלוי וסביבתה

ממוקם באי וגסוי הציורי במחוז ווסטלנד, נורבגיה, מאלוי הוא מקום שבו הרים גליים משמשים רקע לשלל בתים מקסימים, כנסייה ניאו-גותית ונמל מלא בסירות מתנדנדות. כאן, אפשר לטייל ברחובות ולטעום מנות פירות ים טריות או להירגע על Refviksanden, חוף חול כסוף שאורכו כמעט קילומטר.

יעד של MSC  לצפון אירופה, מאלוי הוא שער לשממה הבתולית של נורווגיה ושלל הרפתקאות מרגשות. הישארו בעיר והתערבבו עם המקומיים או צאו לגלות את האזור שמסביב.

בחרו סיור בלתי נשכח מתוך רשימה של סיורי חוף של MSC Cruises, כולל:

  • מרכז הפשיטה של מאלוי
  • מגדלור Kråkenes
  • חוות צבאים נווה

מרכז הפשיטה של ​​מאלוי (מוזיאון אינטראקטיבי) מציע יום טיול מרתק למי שרוצה לגלות את העיירה. ממוקם בבניין  בצבע שמנת, המבקרים זוכים לשחזור דרמטי של מבצע המלחמה הראשון בקנה מידה מלא של מאלוי – ניצחון אסטרטגי של בעלות הברית על הצבא הנאצי של היטלר.

אם אתם צלמים נלהבים עם נטייה לנופים דרמטיים, ביקור במגדלור Kråkenes הוא חובה. בניין היסטורי זה בולט מעל האוקיינוס ​​על צוק סלעי תלול, הוקם בשנת 1906 כאור מנחה מרכזי.

הכירו חברים בעלי ארבע רגליים ב-Nave Hjortefarm, חוות צבאים אטמוספרית (שמאכלסת גם לאמות ועזי קשמיר) בכפר הסמוך ברידג'ה. ילדים יכולים לרכוב על סוסי פוני ולהאכיל את החיות בעוד מבוגרים יכולים ללמוד איך לזרוק גרזן, להשתמש בחץ וקשת, או לצאת בסירת פדלים על אגם Navevatet השליו.

הפלגות ממאלוי והפלגות למאלוי ב-2024