הפלגות ללונגיירביין

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם ללונגיירביין

איי סבאלברד, יעד הפלגות של MSC לצפון אירופה ולפיורדים, הם שלישיית איים באוקיינוס ​​הארקטי, הממוקמים באמצע הדרך בין יבשת נורבגיה לקוטב הצפוני. מ-הר סרקופגן,תיהנו מנופים של פיורדים ציוריים ושל לונגיירביין, המרכז העירוני הצפוני ביותר בעולם!

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות, כולל:

  • הרפתקאות בסירה מתנפחת לחזית הקרחון
  • טיול רגלי אל הקרחון
  • סיורי שייט

צאו לסיור חוף מרגש של MSC Cruises על פני איספורדן המלכותי, שם תיהנו מנופים יוצאי דופן מהנוחות של סירה מתנפחת (RIGid Inflatable Boat).

חפשו כלבי ים משתזפים על הקרח, עופות ים שדגות במימי הקוטב הצפוני ו לווייתני גבנון מלכותיים. ראו את הקרחונים המרשימים מקרוב לפני שאתם מבלים בגילוי הפיורד. המדריך שלכם יגיש משקאות וביסקוויטים בזמן שאתם סופגים את האווירה המדהימה.

טיילו בטבע הנורבגי הגדול בסיור חוף של MSC Cruises. כשתגיעו לפסגת קרחון פוקספונה, תיהנו מנופים עוצרי נשימה של כפות הקרח שמסביב. קבלו את הנופים המרשימים מסביב להר סרקופגן לפני שאתם חוצים את קרחון לונגייר העצום. העריכו את הנופים, נשמו את האוויר הנורווגי הצח, וצלמו כמה תמונות מדהימות.

הפליגו בנופים הארקטיים המחוספסים של נורבגיה בסיור חוף של MSC Cruises. תוכלו ליהנות מנופים מרהיבים של העמקים והמצוקים, ושל בתי הגידול הטבעיים של עופות הים. גלו את הנופים המדהימים של קרחון אסמרק לפני שתגלו את סאסנפיורדן ואת טמפלפיורדן הנודעים. פתחו את עינכם  למגוון חיות בר כולל כלבי ים, לווייתנים כחולים ודובי קוטב.

הפלגות מלונגיירביין (ספיצברגן) והפלגות ללונגיירביין ב-2024