הפלגות לגרינגר והלסילט

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם להלסילט-גרינגר

הלסילט, נורבגיה – יעד של MSC  לצפון אירופה ולפיורדים – שוכנת בראשו של Sunnylvsfjorden עוצר הנשימה. מול הרים דרמטיים, הכפר הוא הדרך המושלמת להגיע לקרחון בריקדל היפהפה, חלק מהפארק הלאומי של קרחון יוסטדלסברין.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • הר דאלסניבה
  • ארצות הטרולים – טרולסטיגן
  • קרחון בריקסדל

גלו את הפיור גרינגר המפואר, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, בסיור חוף של MSC Cruises.

*נוסעים שלא הזמינו סיור חוף עם MSC לא יוכלו לרדת בהלסילט אלא רק בגרינגר

מנמל הלסילט, מסע מעל הרי Stryn, חולפים ליד אגמים ומפלים מדהימים. תגיעו להר דאלסניבה בגובה 1500 מטר, שמציע נופים פנורמיים של גיירנגרפיורד. כאן, תוכלו לתפוס 15 ק"מ של נופים דרמטיים אז אל תשכחו להביא את המצלמה שלכם!

בקרו בארץ הטרולים המרגשת בסיור חוף של MSC Cruises. ראו את מפל הלסילט האדיר ואת סונילבספורדן המלכותי. לאחר שיט נינוח במעבורת, תצאו לאורך נורדדלספורד אל העמק הפורה של ואלדל. כאן, תסתכלו על ערוץ גודבראנד המרהיב לפני שתעלו במעלה ההר. תיהנו מנופים מרהיבים של עמק איסטרדלן ואז רדו לכביש טרולסטיגן. לאחר מכן, חצו את Nordenskjold במעבורת כדי להתפעל מהמפלים המדהימים של גרינגר.

יום של תפארת נופית ממתין לכם בסיור חוף של MSC Cruises, בו תיהנו מנסיעה מרגיעה באוטובוס מהכפר הלסילט, תחלפו על פני פיורדים קסומים והרים . על גדות אגם אולדן, תבקרו בהר בריקסדל, נקודת ההתחלה של הליכה מקסימה של שעה וחצי. תגלו את קרחון בריקסדל המרהיב, שלוחה של הקרחון הגדול באירופה: יוסטדל המונומנטלי!

הפלגות מהלסילט-גרינגר והפלגות להלסילט-גרינגר ב-2024