הפלגות לפלאם

התחילו לתכנן את ההפלגה  שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לפלאם

בקרו בנורבגיה, יעד של MSC לצפון אירופה, להרפתקה אפית בין הרים ופיורדים. שייט במורד Sognefjord אל הנמל הציורי של פלאם, הממוקם בקצה Aurlandsfjorden. פלאם, כפר שנחגג בזכות הנמל המדהים שלו, הכנסייה מהמאה ה-17 והרכבת הציורית שלו, מציע כמה סיורי חוף יוצאי דופן. גלו את Nærøyfjord, מפרץ סמוך יפהפה, או צפו בנופים ברציף Stegastein.

סיורי חוף של  MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות, כולל:

  • שייט תענוגות Nærøyfjord
  • רכבת פלאם
  • נקודת מבט Stegastein

סיור חוף של MSC Cruises ל-Nærøyfjord הוא חוויה של פעם בחיים, המציעה נופים מרהיבים של נופים נורדיים בשייט ציוריים בסירה ובאוטובוס.

לאחר הליכה קצרה אל המזח, התחילו שייט מהנה על Nærøyfjord ו-Aurlandsfjord לפני הירידה ב-Gudvangen. לאחר מכן, המשיכו באוטובוס דרך עמק Nærøydalen הקסום עם פסגות האגדות והמפלים הרועמים שלו. במלון Stalheim, תיהנו מכוס קפה טעים, לפני שתיסעו לאורך הכביש ההררי הישן של Stalheimskleiva. קבלו את Stalheimsfossen ו-Sivlefossen – שניים מהמפלים המרהיבים במדינה.

נורווגיה, מדינה שידועה בזכות נופיה הפראיים והמחוספסים, חוצה מסילות רכבת ציוריות. סיור חוף של MSC Cruises מציע יום טיול מקסים, התפעלות מתפאורות עוצרות נשימה מהנוחות של רכבת. מווס שעל אגם Vangsvatnet, צאו למסע בנופים מדהימים לפני ההגעה לתחנת הרכבת של ההר מירדל. לאחר החלפת רכבת, תצאו לעמק פלאם המפואר, שם תתפעלו ממפל קיוספוסן ומאוצרות טבע אחרים.

הפיורדים וההרים יוצאי הדופן של נורבגיה מציעים השראה אינסופית. נקודת התצפית בStegastein, סיור חוף של MSC Cruises, מציע את הנופים עוצרי הנשימה של האזור הכפרי. בנסיעה לאורך כביש מפותל, תביטו במים כחולים עמוקים ובפסגות פנורמיות. ב-Stegastein, חצו שביל פלדה ועץ תלוי על צלע ההר, שמציע נופים ללא תחרות של הנוף הדרמטי.

הפלגות מפלאם והפלגות לפלאם ב-2024