הפלגות לאלסונד

עיירת הנמל התוססת אלסונד, הממוקמת על חוף Sunnmøre, היא שער הכניסה לפיורדים האייקוניים של נורבגיה. היעד הזה של MSC לצפון אירופה ולפיורדים מוכר בשל הארכיטקטורה העשירה שלו בארט נובו ויופי טבעי מדהים. בקרבת מקום, גלו את Hjørundfjord, גוף מים הידוע בנוף המחוספס והדרמטי שלו, או עשו את דרככם להר Sugar Top עבור נופים פנורמיים של האזור.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • פארק הים האטלנטי
  • טיול רגלי להר סוכר טופ
  • שייט Hjørundfjord

פארק הים האטלנטי המדהים הוא אחד האקווריומים הגדולים של סקנדינביה.

סיור חוף זה של MSC Cruises הופך לסיור אידיאלי לזוגות או לכל המשפחה! בנוי בתוך קו החוף של טואנסט, הפארק מכיל את אחד ממיכלי מי הים הנרחבים ביותר באירופה. כאן, תלמדו עוד על חיי הים המרתקים של נורבגיה לפני שתתפעלו ממעמקי הסטורפיורד המרהיב. תיהנו ממופע צלילה משעשע, צפו בכלבי ים ולוטרות שמאכילים אותם, או תגידו שלום לפינגווינים. יש כל כך הרבה ריגושים לחוות, כולל בריכות מגע פתוחות, מיכל אטלנטי הגדול בנפח 4,000,000 ליטר, ומגוון של אקווריומים מעוצבים.

אם אתם אוהבים הרפתקאות בסביבות טבעיות מדהימות, סיור של MSC Cruises להר Sukkertoppen (פסגת סוכר) הוא היום המושלם בשבילכם! בהגיעכם לאי הסה, תעלו להר דרך שביל צר במהלך סיור ציורי בן שעה. תהיו מוקסמים מהנופים של אלסונד, פיורד בורגונד והאלפים הרחוקים של Sunnmøre. לאחר מכן, תיהנו מנסיעה ציורית חזרה דרך האזור הכפרי הנורדי אל העיירה התוססת של אלסונד.

חקוק עמוק לתוך הרי האלפים של SunnmøreHjørundfjord נחשב לאחד הפיורדים היפים בעולם. הזמינו סיור של MSC Cruises כדי לראות מקרוב את גוף המים המלכותי הזה בסיור פרטי בסירה שכורה. צפו בנופים עוצרי נשימה של ההרים המדהימים, המתנשאים מהפיורד לגבהים של יותר מ-1500 מטרים. להיות שקוע בנוף כה דרמטי זו חוויה בלתי נשכחת.

הפלגות לאלסונד והפלגות מאלסונד ב-2024