הפלגות לרוטרדם

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לרוטרדם והסביבה

העיר השנייה בגודלה בהולנד אחרי עיר הבירה אמסטרדם, והנמל הגדול באירופה, רוטרדם היא יעד מקסים של MSC Northern European Cruises. ממוקם בפתחו של נהר ה-Nieuwe Maas ונוסד בשנת 1270, המרכז ההיסטורי שלו מכסה אזור של נתיבי מים ציוריים.

סיורי החוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • שייט בתעלות באמסטרדם
  • אמסטרדם לבד
  • רוטרדם

אמסטרדם מתרחבת על פני תעלות רבות, המסווגות כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, ולעתים קרובות היא מכונה "ונציה של הצפון".

MSC Cruises Excursions שמחה להציע לכם סיור על התעלה כדי ליהנות מהתכשיט הארכיטקטוני הזה. התפעלו מהבתים הציוריים של המרכז ההיסטורי בשייט על סירה לאורך התעלות, תעברו ליד ביתה של אנה פרנק, כנסיית וסטרקרק האיקונית מהמאה ה-17, והבתים התאומים והגשרים האופייניים. צאו לסיור נינוח בכיכר דאם, בארמון המלכותי, בניווה קרק, ברייקסמוזיאום ומוזיאון ואן גוך.

אם אתם אוהבים לטייל ולגלות  בעצמכם כדאי להקדיש זמן לביקור בערים בשעות הפנאי שלכם, זהו הסיור  בשבילכם. נסיעה באוטובוס של שעה אחת תיקח אתכם לאמסטרדם, שם יהיו לכם כ-4 שעות לעשות מה שתרצו. לעיר הזו יש כל כך הרבה מה להציע אז, קחו מפה ובחרו את היעד המושלם שלכם לאותו היום. כיכר דאם, הארמון המלכותי ו-Nieuwe Kerk, רובע המוזיאונים והרייקסמוזיאום, מוזיאון ואן גוך, אלה הם רק חלק מהאטרקציות של אמסטרדם. אבל מכיוון שהבחירה היא לגמרי שלכם, הקפידו להגיע בזמן לנקודת המפגש כדי לתפוס את הסעה שלכם חזרה לרוטרדם.

MSC מציעה גם סיור לרוטרדם שמתחיל בנסיעה  על פני מראות אדריכליים יצירתיים ומודרניים, כולל בניין וינה, קפה רוטרדם, Schouwburgplein ו-Kop van Zuid. תוכלו לראות את קולסינגל, הרחוב הראשי של האזור המרכזי של רוטרדם על הגדה הימנית של ה-Maas. בקצה הקרוב של הרחוב הרחב הזה ניצב בית העירייה (Stadhuis), שנבנה בין 1914 ל-1920 בסגנון הרנסנס ההולנדי. צפו במגדל היורומאסט בגובה 607 רגל. מרכז העיר מתהדר גם בארכיטקטורה שלפני המלחמה, כמו מפעל ואן נלה, אחד ממבני התעשייה ההיסטוריים החשובים ביותר בהולנד, וה-Huis Sonneveld. התקופה החדשנית וההרפתקנית שלאחר המלחמה מתבטאת במבנים כמו Groothandelsgebouw, אחד המבנים הגדולים הראשונים שנבנו לאחר הפצצת רוטרדם במלחמת העולם השנייה, הקונסטהל, תיאטרון לוקסור וגשר ארסמוס. הסיור שלכם ממשיך עם עצירת צילום ב-Cube Houses, סיור רגלי קצר ב-Delfshaven, רובע של רוטרדם על הגדה הימנית של נהר Nieuwe Maas לפני החזרה לאוניה.

הפלגות לרוטרדם והפלגות מרוטרדם (אמסטרדם) 2024

דרכי הגעה לנמל השיט של רוטרדם (אמסטרדם)

דרכי הגעה לנמל השיט של רוטרדם (אמסטרדם)