הפלגות לריגה

התחילו לתכנן את השייט שלכם והזמינו את הטיולים שלכם לריגה

ריגה, בירת לטביה ויעד הפלגות של MSC לצפון אירופה, היא העיר הגדולה והקוסמופוליטית ביותר באזור הבלטי. תיראו אדריכלות גותית וארט נובו, פארק בסטייקלנה היפהפה, ומבחר רחב של חנויות, מסעדות ובתי קפה.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • הרחובות הצרים המרוצפים של ריגה העתיקה
  • מוזיאון אתנוגרפי באוויר הפתוח
  • טירת ימי הביניים סיגולדה ושמורת מוזיאון טוראידה

ריגה ההיסטוריתאתר מורשת עולמית של אונסק"ו – היא רובע עתיק עם נשמה אמיתית. בסיור חוף של MSC Cruises, תגלו מקבץ של רחובות מרוצפי אבן מימי הביניים, כמו גם כיכרות וכנסיות אופייניות.

בקרו באתרים דתיים כמו כנסיות סנט פיטר, סנט ג'ורג' וכנסיות סנט ג'ון, וקתדרלת הכיפה המדהימה. עברו ליד השער השוודי וטירת ריגה, מבנה מעולה מימי הביניים. ראו את מגדל האבקה מהמאה ה-14 ואת כיכר בית העירייה המרשימה. לשוטט בעיר העתיקה של ריגה זה כמו להיכנס לעידן קדום!

המוזיאון הפתוח האתנוגרפי תופס אזור של יער אורנים ציורי על שפת אגם ג'וגלה. צאו לסיור  ב-MSC Cruises למוסד יוצא דופן זה המאכלס שפע של מבנים לטביים היסטוריים. גלו את הבתים של חקלאים, אומנים ודייגים המציגים כלים מקוריים וריהוט פנים. לאחר מכן, גלו מגוון של כנסיות וטחנות רוח יפהפיות במיקום יוצא דופן זה.

בקרו ב טירת ימי הביניים של סיגולדה ובשמורת מוזיאון טוראידה בסיור חוף נפלא של MSC Cruises. תיהנו מסיור בטירת אבן Turaida הגותית משנת 1214, הכוללת מגדל ביצור ופארק פסלים פולקלור לטבי. במרחק קצר משם, גלו את שרידי טירת ימי הביניים סיגולדה מהמאה ה-13, שנבנתה על ידי האחים ליבוניים של החרב בשנת 1202. כאן, תוכלו להתפעל משרידי ההריסות ומנופי הכפר הנהדרים.

הפלגות מריגה והפלגות לריגה ב-2024