הפלגות לקורק

התחל לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את הסיורי החוף שלכם לקורק

קורק, העיר השנייה בגודלה ברפובליקה של אירלנד, ממוקמת בדרום מערב המדינה המחוספס. היעד הזה של הפלגות MSC  לצפון אירופה  מתגאה במרכז היסטורי מרתק ובזהות תרבותית שורשית. גלו בתים עתיקים עם חזית חרטום, חוף ים נפלא, גשרים אלגנטיים ושדרות מרהיבות בארכיטקטורה גאורגית. הרחק מקורק, עצרו בטירת בלארני מימי הביניים ובמזקקת ג'יימסון האייקונית.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • טירת בלארני
  • חוויית ג'יימסון במזקקת מידלטון
  • קינסייל

תיהנו מסיור פנורמי של קורק בסיור של MSC Cruises. עברו ליד אתרים מרכזיים, כולל בית האופרה, קולג' האוניברסיטה וקתדרלת סנט פין באר.

המשיכו לטירת בלארני מימי הביניים, שנבנתה לפני כמעט 600 שנה על ידי אחד מגדולי המנהיגים של אירלנד. כאן תגלו את הטירה ההיסטורית, רוק קלוז הקסומה  ו-60 דונם של גנים מרעישים. אל תשכחו לנשק את בלארני סטון, שעל פי האגדה, מתגמלת אתכם ב"מתנה של הגה". לאחר מכן, טיילו בשטח באחד מהסיורים הרבים, כולל הגבול העשבוני ושבע האחיות.

אירלנד ידועה בייצור הוויסקי שלה, ובסיור חוף של MSC Cruises למידלטון, תבקרו במזקקת ג'יימסון האייקונית. תיהנו ממצגת אורקולית על ההיסטוריה של הוויסקי האירי ולאחריה סיור מודרך במבנים הרבים של האתר. תראו תצלומי ארכיון, מכונות משוחזרות להפליא ובילויים דרמטיים. לאחר מכן, טיילו בחנות המתנות ואם תרצו תרכשו, בקבוק ג'יימסון!

בקרו בקינסייל היפה, ממש דרומית לקורק, בסיור חוף של MSC Cruises. ממוקמת באזור טהור מבחינה סביבתית על גדות נהר בנדון, העיירה זכתה בפרס האירופי הראשון לתיירות וסביבה. קינסייל מתוארכת לתקופה האנגלו-נורמנית והיא ידועה בשל מגוון הבתים והמבנים הצבעוניים שלה. כאן תטיילו במרכז העיר, בין החנויות ותספגו את האווירה המקומית. לאחר מכן, סעו אל השרידים המדהימים של מבצר צ'ארלס בצורת כוכב, שהושלם בסביבות 1682. ציון דרך מרשים זה ממוקם על שפת המים ומציע נופים מרהיבים באמת.

הפלגות מקורק והפלגות לקורק ב-2024

דרכי הגעה לנמל ההפלגות קורק

דרכי הגעה לנמל ההפלגות קורק