הפלגות לפריז דרך לה האבר

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בסביבת לה האבר

לה האבר ממוקמת על חופי צרפת של תעלת למאנש, בשפך נהר הסיין. יעד זה של MSC לצפון אירופה הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, הידוע בארכיטקטורה העכשווית שלו. כאן תגלו מוזיאונים נהדרים מלאים בציורים אימפרסיוניסטיים וגנים ציבוריים יפים. לה האבר היא גם בסיס מושלם ליציאה לפריז – הבירה הנוצצת של צרפת.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות, כולל:

  • פריז
  • Étretat
  • מון סן מישל

פריז, הידועה באלגנטיות והפאר שלה, היא העיר הרומנטית האולטימטיבית.

בסיור חוף של MSC Cruises תשמחו לראות את השאנז אליזה לפני שתבקרו במגדל אייפל, הבניין הגבוה ביותר בפריז. הביטו ביופייה הגותי של קתדרלת נוטרדאם וגלו את השכונה ליד פלאס דה לה קונקורד. לאחר מכן, תהנו מזמן פנוי ב-גלארי לפייט , שם תוכלו לטעום מקרונים, הקינוח הצרפתי האייקוני.

Étretat, נחשב לאתר לאומי מרכזי בצרפת. לא משנה מה העונה, הפאר של הצוקים הגבוהים והגלים המתנפצים הוא בהחלט בלתי נשכחים ועוצרי נשימה. במהלך סיור החוף זה של  MSC. תוכלו לצפות בשלוש הקשתות הטבעיות ובתצורת המכונה "המחט". יתר על כן, Étretat נתן השראה לסופרים ואמנים כאחד, כאשר הציירים מונה וקורבה הם רק שתי דוגמאות. יהיה לכם זמן לראות את המקום והיופי הטבעי הזה בעצמכם. הסיור ייקח אתכם גם על פני בתים עם מסגרת עץ, הכנסייה מימי הביניים של העיירה והשוק המקורה. יהיה לכם מספיק זמן לגלות את העיירה בקצב שלכם לפני שתחזרו ללה האבר ומשם לאוניה.

מון סן מישל, המכונה 'פלא המערב', הוא כפר של אי גאות מול חופי נורמנדי. אתר מורשת עולמי זה של אונסק"ו ממוקם בפתחו של נהר קוזנון, ומציע חוויה קסומה. בסיור חוף של MSC Cruises, תיהנו מנסיעה מרהיבה באוטובוס דרך האזור הכפרי היפה לפני שתבקרו במנזר המרשים המתנשא מהמאה ה-8. לכו לאורך הביצורים  והנופים עוצרי הנשימה של המפרץ, לפני שתצאו אל גני המנזר.

הפלגות מלה האבר והפלגות ללה האבר

דרכי הגעה לנמל ההפלגות לה האבר (פריז)

דרכי הגעה לנמל ההפלגות לה האבר (פריז)