הפלגות להלסינקי

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם מהלסינקי או בחר מסלול שכולל את העיר המפורסמת הזו

הלסינקי, בירת פינלנד, היא יעד קסום של הפלגות MSC לצפון אירופה. בירה כריזמטית זו נחגגת בזכות החזיתות הניאו-קלאסיות האלגנטיות שלה, המוזיאונים ההיסטוריים והשדרות המכוסות עצים.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות, כולל:

  • מרכז העיר
  • הלסינקי קרוז דיסקברי
  • מרכז הטבע הפיני Haltia

הלסינקי, הידועה בחיבה בשם העיר הלבנה של הצפון, היא בירה שמתחננת לגלות אותה. צאו לסיור חוף של MSC Cruises למרכז האופי שלה, שבו תוכלו לעשות קניות בכיכר השוק ההומה, להפנות את מבטכם אל קתדרלת הלסינקי (עם הכיפות הירוקות והעמודים הלבנים הבוהקים שלה), או לבקר במוזיאון לאמנות עכשווית.

תהנו מהלסינקי מהמים בסיור חוף  רומנטי של MSC Cruises. תוכלו ליהנות מהפלגה נינוחה בנופים היפים של הארכיפלג המדהים הזה. צלמו את סאומנלינה, מבצר מהמאה ה-18 באתר מורשת עולמית של אונסק"ו, לפני שתצפו על הווילות הממוקמות בנופים טבעיים מדהימים. המדריך יתאר את הנופים כשאתם נהנים מכוס יין מבעבע חינם או מכוס קפה טעימה.

בקרו במרכז הטבע הפיני Haltia בסיור חוף של MSC Cruises – מתקן תערוכה ואירועים מוקף בנופים כפריים מלכותיים. מחומם ומקורר באמצעות אנרגיה סולארית וגיאו-אנרגיה, האתר מכיל תצוגות אינטראקטיביות מדהימות. התפעלו מהבילויים של הארכיפלג הדרומי, 40 מהפארקים הלאומיים של פינלנד ומהגבעות המושלגות של לפלנד.

הפלגות מהלסינקי והפלגות להלסינקי ב-2024

דרכי הגעה לנמל ההפלגות הלסינקי

דרכי הגעה לנמל ההפלגות הלסינקי