הפלגות לחיפה

על המסלול של הפלגות MSC בים התיכון, חיפה היא השער לגלות את הפאר של ערי ישראל כמו ירושלים, כמו גם מקומות מרתקים מלאים בהיסטוריה כמו בית לחם. צומת דרכים בין מזרח למערב, הוא צומת מכריע עבור עסקאות דרך המשי החדשה.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות כולל:

  • ירושלים ובית לחם
  • הגנים הבאהיים על הר הכרמל
  • גלו את הגליל

העיר ירושלים ממתינה לכם בסיור חוף של MSC Cruises.

לאחר נסיעה ציורית באוטובוס לעיר הקודש, תבקרו בכמה מהאתרים החשובים ביותר בעולם. הליכה דרך העיר העתיקה של ירושלים, דרך שער יפו, "ויה דולורוזה", כנסיית הקבר והכותל המערבי העתיק. לאחר מכן, המשיכו לבית לחם כדי לבקר בכנסיית המולד, מקום הולדתו של ישו.

תצאו לסיור ב-MSC Cruises, בגנים הבאהיים  היפהפיים, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. גן העדן הזה עוטף את מקדש בהה, מבנה דתי בעל כיפה זהב המעוטר ב-12,000 אריחים. צפו בתשע-עשרה טרסות המשתרעות במעלה המדרון הצפוני של הר הכרמל, הגנים התלויים הנרחבים ביותר בעולם! תוכלו ליהנות מנוף פנורמי מהמרפסת העליונה, על פני גנים מלאים בדקלים ומי טורקיז. לאחר מכן,תוכלו לחצות את המפרץ לעכו, עיר היסטורית באזור הצפוני שבו תוכלו ליראות את  בזאר אטמוספרי ומעברי אבן מרוצפים ישנים. תראו את אולמות הצלבנים, את מסגד אל ג'זאר ואת חאן אל-אומדן (פונדק העמודים).

גלו את כל אתרי ארץ הקודש הממוקמים סביב הכנרת, אגם המים המתוקים הגדול ביותר בישראל הממוקם ליד רמת הגולן. הסיור מתחיל בנסיעה קצרה לנצרת, מקום הולדתו ובית ילדותו של ישו על פי הברית החדשה. בתוך העיר, בקרו בבזיליקת הבשורה, כנסייה שנבנתה באתר שבו הכריז גבריאל על לידתו של ישו. לאחר מכן, בקרו בחורבות העיר העתיקה של קרפנאום, ביתו של בית הכנסת שבו לימד ישוע בשבת והתפלל. כדי לסיים את הסיור הבלתי נשכח הזה של MSC, בקרו בטגבהה וטפסו אל הר האושר, הגבעה שממנה ישוע נתן את "הדרשה על ההר" שלו.

הפלגות מחיפה והפלגות לחיפה ב2024