הפלגות לסאן חואן

קסם של העולם הישן, מבצרים ספרדיים

 מבורכת בכמה מהבניינים העתיקים ביותר בחצי הכדור המערבי, סן חואן, בירתה של פורטו ריקו, מקסימה מבחינה רומנטית עם החזיתות הקולוניאליות הספרדיות הבוהקות שלה, מרפסות הברזל הפורחות בפרחים, רחובות מרוצפים צרים וכיכרות פארק אהובות. לאחר שתגיעו להפלגה של MSC באיים הקריביים והאנטילים בנמל, גלו את סן חואן העתיקה (וייחו סן חואן), רובע מורשת עולמית של אונסק"ו, הידוע ברבים בזכות המבצרים של קסטילו סן פליפה דל מורו וקסטילו סן קריסטובל.

העיר העתיקה תופסת את היבשה של אי באורך 4 ק"מ (מחובר בגשר ליבשת) המגנה על מפרץ סן חואן, במשך מאות שנים נמל מרכזי בעולם החדש. הוא ידוע במקור בשם פורטו ריקו, או "נמל עשיר", מכיוון שמיקומו הפך אותו לתחנה המושלמת עבור שילוח.

מספר סיורי MSC מציעים סיורים רגליים המאפשרים לכם לספוג נופים מדהימים של סן חואן, תוך גילוי תגליות תרבותיות של פעם בחיים.

לשוטט בעיר העתיקה לאורך פסאו דה לה פרינססה, שדרת העצים העתיקה ביותר של סן חואן; לעלות על חומת העיר הדרומית שלה, La Muralla, שעד סוף המאה ה-19 הקיפה את כל סן חואן העתיקה באבני חול; טיילו במבצר אל מורו מהמאה ה-16, עם ששת קווי ההגנה השונים שלו.

צאו לסיור רגלי של טעימות קפה כדי לגלות את תרבות הקפה העשירה של פורטו ריקו, ולמדו כיצד האדמה הוולקנית העשירה והאקלים של האי תרמו לעליית הקפה כאחד הגידולים העיקריים שלו. תטעמו כוס טעימה של קפה קון לצ'ה פורטו ריקני טרי, למדו על הקשרים ההיסטוריים של האי עם המשקה העשיר בקפאין, וגלו כיצד קפה והכנסייה מחוברים בסיור MSC זה ברחובות סן חואן העתיקה.

כשיותר מ-80% מהרום העולמי מגיע מפורטו ריקו, התעמקו ברוח הסיור של MSC ל Casa Bacardí בעיירה Cataño. גלו את הסיפור מאחורי הקוקטיילים האגדיים של בקרדי, רחרחו את המוצרים המוצגים ולמדו על תהליך ייצור הרום כולל חבית עץ, יישון וגימור. לסיום, תיהנו ממופע מיקסולוגיה מרתק.

חובבי טבע לא ירצו לפספס ביקור באל יונקה, יער הגשם הטרופי היחיד בשטח ארה"ב ואחד מנקודות היופי הטבעי הטובות ביותר של פורטו ריקו. התפעלו ממפלי זנב הסוס הקטנים, השרכים הענקיים והעצים הקשים הטרופיים.

לחוויה קסומה, שוטו בקיאק אל תוך מפרץ ביולוגי-אור הקסום בלגונה גרנדה של פאג'רדו בסיור נוסף של MSC. מתחת לשמיכת שמי הלילה והמגדלור של פג'רדו, חתרו במים וצפו בהם זוהרים באור ביולוגי של מיליוני ומיליוני אורגניזמים זעירים.

הפלגות לסאן חואן והפלגות מסאן חואן ב-2024