הפלגות לקוזומל

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בקוזומל

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סירוי החוף שלכם בקוזומל

בקוזומל, יעד פופולרי להפלגות של MSC בקריביים ובאנטילים, הכל נראה ייחודי וקסום, החל מהאקלים הקריבי, שונית האלמוגים, הצבע הכחול העז של הים, שקיעות רומנטיות ואפילו מיני בעלי חיים, כמו השועל ו דביבון קוזומל, צפרדע דגי האלמוגים וציפורים רבות שחיות אך ורק בטריטוריה זו.

סיורי החוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • אי הסנוניות
  • יערות עבותים וחופים סחופי רוחות
  • Xcaret: פארק שעשועים ביוקטן

האגדה מספרת שהאי היה ביתה של האלה איכסל, מגינת האהבה והפוריות. כדי לרצות אותה הקדישו לה המקומיים מקדשים רבים. כדי להודות להם ולהגן עליהם, האלה שלחה לקוזומל את הציפור האהובה עליה: הסנונית.

סיור בקוזומל הוא חובה מוחלטת בבהפלגות MSC. תעברו דרך יערות מנגרובים עבותים ותחצו את החופים הלבנים עטורי הרוח למרחקים. תמצאו חוף שיתאים לטעמכם: חוף סן פרנסיסקו, ליד שונית האלמוגים; פלאיה פלנקר השקטה, סן חואן הדינמית, פלאיה אזול הצפופה, פלאיה אנקנטדה הכחולה והחופים הפרטיים של בוניטה ואיסלה דה לה פסיון, ארץ הצבים.

אם אתם מחפשים כיף טהור, בחרו בסיור חוף ל Xcaret (מפרץ קטן): פארק השעשועים יוקטן. שנפתח בשנת 1990, הוא מציע למבקרים כחמישים אטרקציות לבחירה. אתם יכולים לבחור "להרגיש" את החמימות של התרבות המקסיקנית על ידי ביקור במוזיאון, בבית הקברות או בהסיינדה, או ללגלות את המקלט הטבעי כדי לגלות את בכלי החיים והצמחים האזוריים, או  לשחות במערות ובנהרות התת-קרקעיים ולגלות את כפר המאיה.

הפלגות לקוזומל והפלגות מקוזומל ב-2024